pinlock

motocyklowo
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

pinlock

Post autor: Adam_M »

Szukam kogoś kto ma dostęp do pinlocków w dobrych cenach. Szukam pinlocka do nolana 85- wersję z silikonem. Mój niestety się porysował przez moją nieuwagę :( na allegro znalazłem po 109zł. Czy dobra cena? a może lepiej nie kupować drugiego pinlocka tylko kupić ta folię na szybkę? Jeździłem sezon z tym pinlockiem i sprawował się dobrze, ani razu mi szyba nie zaparowała, jak to wygląda przy naklejkach?
XJ600N 94'->TA600V 96'
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2923
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: pinlock

Post autor: zimny »

Adam_M pisze:Szukam kogoś kto ma dostęp do pinlocków w dobrych cenach. Szukam pinlocka do nolana 85- wersję z silikonem. Mój niestety się porysował przez moją nieuwagę :( na allegro znalazłem po 109zł. Czy dobra cena? a może lepiej nie kupować drugiego pinlocka tylko kupić ta folię na szybkę? Jeździłem sezon z tym pinlockiem i sprawował się dobrze, ani razu mi szyba nie zaparowała, jak to wygląda przy naklejkach?
Trenowałem to i to. Tylko pinlock jak dla mnie - jak sam wiesz sprawdza się rewelacyjnie. Naklejki mi zawsze mniej lub bardziej parowały...
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: pinlock

Post autor: Adam_M »

No właśnie czytam w interentach, że co pinlock to pinlock, a te z silikonem najlepsze. Bo są wersje bez silikonu za ok80zl, ale czytam, że to zło, bo latają i rysują szybę.

Tapnięte z Huawei P7
XJ600N 94'->TA600V 96'
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2923
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: pinlock

Post autor: zimny »

Ja mam z silikonem i tu nie umiem porównać. Przy czym ja mam kask Caberg jeśli ma to jakieś znaczenie...
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: pinlock

Post autor: Adam_M »

Chyba marka kasku nie ma znaczenia:) bardziej to czy ktoś jest w stanie załatwić ten pinlock za mniej niż 99zl bo za tyle znalazłem w necie :grin:

Tapnięte z Huawei P7
XJ600N 94'->TA600V 96'
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: pinlock

Post autor: KrzysieG »

Wyździeblesz jakieś dziadostwo o 20zł mniej i będziesz się wk......ł. Daj 100 i kłopot z głowy. Jak jechałem w październiku gdzieś tam... to bez tego pinlocka nie ma szans, wszystko paruje.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: pinlock

Post autor: Reindeer »

Jeździłem zarówno z wklejką antifog, jak i z pinlockiem i zdecydowanie wygrywa pinlock. Wklejka z czasem traci swoje właściwości i do tego trudniej ją czyścić niż pinlock. Co więcej, pinlock (o ile jest dobrze zamontowany) wytrzyma długo. Jedyny problem to silikonowa uszczelka - lubi się odkleić przy demontażu.
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: pinlock

Post autor: Adam_M »

KrzysieG pisze:Wyździeblesz jakieś dziadostwo o 20zł mniej i będziesz się wk......ł. Daj 100 i kłopot z głowy. Jak jechałem w październiku gdzieś tam... to bez tego pinlocka nie ma szans, wszystko paruje.
Krzysiu, nie chodzi mi o zamiennik tylko może ktoś ma jakieś zniżki w sklepie gdzie można zakupić owe nolanowskie pinlocki:)
O folie pytałem teoretycznie, zakupić chcę to co miałem, czyli pinlock z silikonem:)

Tapnięte z Huawei P7
XJ600N 94'->TA600V 96'
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: pinlock

Post autor: KrzysieG »

Ja sie zaopatruje tu: http://www.defender.net.pl/search.php?text=pinlock Mają dużo towaru i ceny w miarę. Jak czegoś nie ma na stronie, to warto zadzwonić i jest :grin:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości