Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

motocyklowo
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: Adam_M »

Wczoraj zakończyłem akcję z kalendarzami, ostatni forumowicz odebrał swoja kopię ;)
Cały proces powstawania kalendarzy, od naboru zdjęć, poprzez zapisy i ostatecznie produkcję i wysyłkę nasunął mi parę pomysłów, które mogłyby pozwolić na usprawnienie powstawania tych kalendarzy.

1.Nabór zdjęć przez cały rok.
(tutaj pomysł padł od Kewsia, z którym pozwoliłem sobie uciąć krótka pogawędkę na tematy około kalendarzowe)
Może powstanie oddzielny temat (podpięty u góry) do zgłaszania zdjęć na kalendarz przez cały rok? Mało kto myśli o kalendarzu na przyszły rok wiosną, kiedy odbywają się pierwsze wyprawy. Taki temat przypomniałby, że warto zatrzymać się gdzieś w trasie, pstryknąć jakaś fajną fotkę i wysłać na skrzynkę kalendarzową. Co do kwestii przechowywania tych zdjęć, myślę, że specjalnie założony adres mailowy, tylko do zbierania fotek, będzie dobrym rozwiązaniem ;) Adres zapisany w wątku o naborze zdjęć.

2.Terminy.
Myślę, że w momencie kiedy będziemy mieli od początku roku gromadzone zdjęcia, to projektowanie kalendarza będziemy mogli spokojnie zacząć po jesiennym zlocie TCP. Co daje nam dużo więcej czasu na zapisy i sama realizację druku. Może jak dłużej będą trwały zapisy to więcej osób będzie pamiętać o kalendarzu? Więcej osób zobaczy całą akcję. No i sztywne terminy. Jak zapisy kończą się z końcem listopada to powinny się tak skończyć. Reszta na listę rezerwową. To samo z opłatami za kalendarze. Jest termin, dwa tygodnie po zapisach ma być kasa na koncie, inaczej lista rezerwowa. Dodruk z listy rezerwowej w późniejszym terminie. Części osób bardzo zależało na tym aby kalendarz dotarł przed świętami. Wcześniejszy druk to umożliwia :) Oczywiście terminy, które przytoczyłem są przykładowe :)

3.Opłaty.
Z mojego zeszłorocznego doświadczenia wywnioskowałem też jedną rzecz, oczywiście żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, chylę czoła za zaangażowanie Haku w całą akcję, ale według mnie łatwiej by mi było spiąć to wszystko gdybym ja też zajął się skarbonką :grin: Chodzi tylko o to, że ludzie pytali mnie czy zapłacili za kalendarz, a ja musiałem niepokoić mailami Haku żeby mi sprawdził mi czy taka wpłata miała miejsce.Tych maili było dużo. W momencie kiedy ja zajmuję się kasą i produkcją wiem, kto zapłacił a kto nie, w ciągu kilku minut, bez niepokojenia innych :) Ot taka wygoda dla mnie :grin:

Czekam na wasze opinie :)
XJ600N 94'->TA600V 96'
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: wojtekk »

Ja jestem za :) Jeżeli jest ktoś, kto chce coś ogarnąć to chwała i nie kombinować :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
zaczekaj
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1198
Rejestracja: 28.03.2011, 20:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: zaczekaj »

Pomysł ok. Było coś podobnego na FAT mianowicie był wątek gdzie wklejało się zdjęcia do kalendarza przez cały rok, potem z tego wątku były wybierane.

A mam pytanie. Czy można już gdzieś obejrzeć jak wygląda tegoroczny kalendarz?

wytapatalkowano
Z życiem jest jak z motocyklem. Jak masz mało oleju to daleko nie zajedziesz...

https://www.facebook.com/zaczekajnamotorze

Tramp600, crf300Rally, swm300rs, xt660r
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 833
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: magneto »

zaczekaj pisze:(....) A mam pytanie. Czy można już gdzieś obejrzeć jak wygląda tegoroczny kalendarz? (....)
Oczywiście - jak zwykle na stronie TCP (po Nowym Roku):
Kalendarz 2017
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: Adam_M »

zaczekaj pisze:Pomysł ok. Było coś podobnego na FAT mianowicie był wątek gdzie wklejało się zdjęcia do kalendarza przez cały rok, potem z tego wątku były wybierane.

A mam pytanie. Czy można już gdzieś obejrzeć jak wygląda tegoroczny kalendarz?

wytapatalkowano

No tylko właśnie pytanie czy nie lepiej zostawić sobie tą nutkę niepewności?:) Żeby, jak zawsze, kalendarz był niespodzianką dla zmawiających :)
A jeżeli już wchodzi w grę wątek ze zdjęciami, to musiałby być i tak pewnie przesłane na maila, bo forum może obciąć trochę z jakości fotek.
Wiadomo, że mamy lekkie problemy z wrzucaniem fotek z googla na forum :P
XJ600N 94'->TA600V 96'
Awatar użytkownika
zaczekaj
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1198
Rejestracja: 28.03.2011, 20:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: zaczekaj »

magneto pisze:
zaczekaj pisze:(....) A mam pytanie. Czy można już gdzieś obejrzeć jak wygląda tegoroczny kalendarz? (....)
Oczywiście - jak zwykle na stronie TCP (po Nowym Roku):
Kalendarz 2017
Dziękuję. Nie zaglądałam tam.

No ładny kalendarz. Są piękne widoki, świetne motocykle ale czegoś mi brak.
Brakuje mi ludzi. Jest jakoś pusto bez właścicieli Trampków.
Adam_M pisze:
zaczekaj pisze:Pomysł ok. Było coś podobnego na FAT mianowicie był wątek gdzie wklejało się zdjęcia do kalendarza przez cały rok, potem z tego wątku były wybierane.

A mam pytanie. Czy można już gdzieś obejrzeć jak wygląda tegoroczny kalendarz?

wytapatalkowano

No tylko właśnie pytanie czy nie lepiej zostawić sobie tą nutkę niepewności?:) Żeby, jak zawsze, kalendarz był niespodzianką dla zmawiających :)
A jeżeli już wchodzi w grę wątek ze zdjęciami, to musiałby być i tak pewnie przesłane na maila, bo forum może obciąć trochę z jakości fotek.
Wiadomo, że mamy lekkie problemy z wrzucaniem fotek z googla na forum :P
Nutka niepewności będzie. Przecież nie ma potrzeby zdradzać które dokładnie zdjęcia zostaną wybrane.(chociaż ja rzadko kiedy kupuje kota w worku)
W wątku mogą być wrzucone propozycje, natomiast jak już zdjęcia zostaną wybrane - wtedy prośbą do autora zdjęcia o przesłanie je na maila w git jakości.

wytapatalkowano
Z życiem jest jak z motocyklem. Jak masz mało oleju to daleko nie zajedziesz...

https://www.facebook.com/zaczekajnamotorze

Tramp600, crf300Rally, swm300rs, xt660r
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: KrzysieG »

Kalendarz bardzo ładny, super fotki, ale nie widzę ani jednego "telewizorka" czyżby one już nie jeździły. Permanentna dyskryminacja :ysz:
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: falco »

Rami, czyli Remi - :wink:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: Remi »

falco pisze:Rami, czyli Remi - :wink:
Zmieniłem nick dla niepoznaki żeby nie było że jakieś "odgrzewane kotlety" wciskam do kalendarza :tongue:
Chyba jednak muszę kupić trampka dla samych kalendarzowych fot :wink:
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: Adam_M »

Remi pisze:
falco pisze:Rami, czyli Remi - :wink:
Zmieniłem nick dla niepoznaki żeby nie było że jakieś "odgrzewane kotlety" wciskam do kalendarza :tongue:
Chyba jednak muszę kupić trampka dla samych kalendarzowych fot :wink:
No nie ukrywam, wkradła nam się jedna mała literówka :P Ale każdy i tak wie o kogo chodzi a i wspominać będzie co :grin:
XJ600N 94'->TA600V 96'
tommi
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 268
Rejestracja: 23.01.2012, 21:19
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Poznań

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: tommi »

Adam M - wkradła Wam się niejedna literówka.... ale i tak wielkie podziękowania za ciężką pracę i super efekty :ok:
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: Adam_M »

tommi pisze:Adam M - wkradła Wam się niejedna literówka.... ale i tak wielkie podziękowania za ciężką pracę i super efekty :ok:
o kurde, serio? co jeszcze było nie tak?
XJ600N 94'->TA600V 96'
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: KrzysieG »

:pob: ze mnie. Zgapiłem się z tym kalendarzem, a teraz by się przydał. Jakby komu się znudził albo miał o jeden za dużo, to chętnie odkupię.
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: Artek »

Niestety, na czarnym tle tegorocznego kalendarza ciężko się pisze np. ważne dla mnie adnotacje/wydarzenia. :egh:
Dominator.
Neo
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 155
Rejestracja: 17.10.2015, 22:20
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: Neo »

Artek pisze:Niestety, na czarnym tle tegorocznego kalendarza ciężko się pisze np. ważne dla mnie adnotacje/wydarzenia. :egh:
Kup biały marker lub korektor :)
Konto zamknięte na stałe.
krzysiek1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 26.04.2009, 23:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: krzysiek1 »

Jak dla mnie to w tym roku pojawiły się jakieś zawirowania w temacie kalendarzy.Kasę wysłałem kalendarza nie otrzymałem.Kolega klubowy Magneto uświadomił mnie ,że były jakieś zawirowania z kontem (sorry ale nie zawsze jest czas aby śledzić forum klubowe), kasę wysłałem tak jak zawsze .Teraz i tak pozamiatane,a kalendarz mam dzięki Magnecie, bo kupił dwa i jeden mi odstąpił.Nie chodzi o tą kasę bo to nie jest szóstka z TOTTO tylko o zasady,bo te pieniądze do kogoś dotarły.Ale kocham trampusie więc nich zostaną w KLUBIE
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: ostry »

Nie trzeba było śledzić całego forum. Jeśli chciałeś zakupić kalendarz, wystarczyło przeczytać pierwszy post w wątku o kalendarzu viewtopic.php?f=17&t=22121#p343934. Nie powinieneś zatem mieć pretensji do nikogo oprócz siebie... W tym roku kalendarze poszły wyjątkowo sprawnie i organizacyjnie ładnie to wszystko zostało ogarnięte :thumbsup: .
Jeśli przelałeś kasę na stare klubowe konto , które jest już od dawna nie powiązane z TCP to napisz do Agnie3szki i na pewno jeśli tam wpłaciłeś to zwróci Ci kasę, bo jej też jest to jak widać nie na rękę : viewtopic.php?f=10&t=35&p=348762#p348762 .

Dzięki Adam_M za zaangażowanie i chęci, ja swój kalendarz odebrałem wczoraj (ale tylko dlatego że zamawialiśmy zbiorczą wysyłkę i jakoś nie było mi po drodze do LBN :) ) i się mi podoba, tym bardziej że zaraz luty :grin: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: Adam_M »

Dzięki Panowie jeszcze raz za miłe słowa! :) w przyszłej edycji postaram sie jeszcze bardziej:)
Krzysiek, pisałem do Ciebie prywatną wiadomość, gdybyś wcześniej dał znać, że wplaciles kase, ale chyba na inne konto, to z Haku bysmy szukali tej kasy. Wyszło tak, że kolega Magneto jest przemiłym człowiekiem i o Tobie pomyślał :)

Tapnięte z Huawei P7
XJ600N 94'->TA600V 96'
krzysiek1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 26.04.2009, 23:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: krzysiek1 »

Wiadomo ,cały Olsztyn to chłopy OK! Nie ma sprawy z kasą i tak zawsze płaciłem więc niech tak zostanie
Awatar użytkownika
MotoMarcin
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 177
Rejestracja: 08.10.2014, 19:28
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Kalendarze TCP 2017- podsumowanie

Post autor: MotoMarcin »

KrzysieG pisze:Kalendarz bardzo ładny, super fotki, ale nie widzę ani jednego "telewizorka" czyżby one już nie jeździły. Permanentna dyskryminacja :ysz:
Tak jak pisałem wcześniej, swoje foto telewizorka wysłałem, ale jak widać się nie dostało. Ogólnie pomysł z galerią kalendarzową jest spoko, na koniec roku można by zrobić ankietę które zdjęcia miały by trafić do kalendarza.Pozdro
"Nie cel jest ważny, lecz DROGA własnie..."
Mój kanał na YT : https://www.youtube.com/channel/UCU8Wuw ... RUIARE7RLg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości