Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

motocyklowo
przemo77390
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 535
Rejestracja: 19.08.2014, 15:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: przemo77390 »

Poszło
Awatar użytkownika
grzesiek_ts
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 242
Rejestracja: 18.12.2008, 00:51
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: grzesiek_ts »

Dorzuciliśmy się. Życzymy dużo zdrowia.
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
czarekszo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.07.2015, 15:09
Mój motocykl: XL650V

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: czarekszo »

Nie najlepiej ostatnio u mnie z kasą ale poszło i ode mnie. Życzę powrotu do zdrowia.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: ostry »

Na zlocie u OBCYCH w Myczkowcach czyli na MOTOMYCZKACH, będącym jednocześnie jesiennym zlotem TCP została wystawiona skrzynka, w którą można było wrzucać dowolne datki na pomoc dla rodziny Giermo, w zamian można było dostać co nieco pewnego specyfiku.

Udało się zebrać kwotę 1220 złotych oraz 10 Euro. Skrzynka obecnie znajduje się u mnie. Jak tylko wróci reszta lubelskiej ekipy, delegacja dostarczy skrzynkę wraz z zawartością do rąk krewnych Damiana.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Brawo za pomysł! Brawo za hojność!
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
mirek81
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 162
Rejestracja: 04.03.2009, 17:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chełm

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: mirek81 »

Jesteście Wielcy...
Awatar użytkownika
Krzych BBI
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 481
Rejestracja: 13.04.2012, 21:09
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: Krzych BBI »

Poszło...
Awatar użytkownika
jacoo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1891
Rejestracja: 16.09.2009, 18:11
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kraków/Zakopane

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: jacoo »

Wrzucając do skrzynki na złocie...poczułem jakbym robił przelew w latach 80tych.

Świetny pomysł....szkoda że musiał być realizowany .. [*]
rystakpa.

Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką można robić w ubraniu.
xl600v -->DL650-->XT660Z-->
Obecnie: XL700 VA
Awatar użytkownika
zaczekaj
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1198
Rejestracja: 28.03.2011, 20:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: zaczekaj »

Wiadomość od Eweliny. Prosiła o wklejenie tu.
Witam!
Mam na imię Ewelina, jestem żoną Damiana, na forum Giermo, który zginął 29 sierpnia, w wypadku w trakcie naszej podróży do Czarnogóry.
Pragnę z całego serca podziękować każdej osobie, która zrobiła choć najmniejszy gest, aby nam pomóc i wesprzeć w tych najgorszych chwilach, a przede wszystkim pragnę podziękować za pomoc finansową, za każdy grosik, który pomógł nam to wszystko udźwignąć.

Tym samym chciałabym poinformować, iż z dniem 27.12.2016 roku dokonaliśmy podsumowania. Łączna kwota pochodząca z darowizn to 26 266 zł. Środki te zostały przeznaczone na pokrycie kosztów naszego transportu do kraju - transport Damiana (6300 zł + 600 euro) + mój transport lotniczy (13.000 euro).

Proszę zatem o niewpłacanie środków finansowych na konto podane wcześniej do wpłat, należące do Tomasza Miedzianowskiego.

8 grudnia wyszłam ze szpitala po 14 tygodniach. Poruszam się o kuli, 2 stycznia rozpoczęłam kolejny etap rehabilitacji, trwający 3 tygodnie i mający na celu usprawnienie mojego chodzenia oraz niwelowanie dolegliwości bólowych wynikających z licznych urazów. 30 stycznia planowany jest kolejny zabieg operacyjny ręki celem usunięcia materiałów stabilizujących.
Kolejny etap rehabilitacji będę mogła rozpocząć ok. lipca (wg systemu NFZ), w międzyczasie oczekuję na decyzję ws. wyjazdu do szpitala uzdrowiskowego.
Po uzyskaniu względnej sprawności i możliwości powrotu do "normalnego życia" rehabilitacja będzie musiała odbywać się cyklicznie przez wiele lat.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję, jeśli ktoś ma jakieś pytania, proszę o wiadomość prywatną.
Zapraszam również do odwiedzenia wpisu: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28133

Jeżeli, ktoś ma konto na forum: Transalp Club Poland, F650GS, Radiator-Mototurystyka, Forum Yamaha XT, Forum BMW Klub Polska - proszę o przekazanie tej informacji.

Ewelina S-M.
Z życiem jest jak z motocyklem. Jak masz mało oleju to daleko nie zajedziesz...

https://www.facebook.com/zaczekajnamotorze

Tramp600, crf300Rally, swm300rs, xt660r
Awatar użytkownika
markom13
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 04.10.2015, 00:17
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mazury -> UK

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: markom13 »

Zaczekaj, dziekujemy za info od Eweliny. Z mojej strony mam taka propozycje ,znam ten bol jesli chodzi o rehabilitacje po wypadkowa,moze by sie udalo znowu zrobic mala zbiorke na rehab dla Eweliny ? Prywatna rehabilitacja bedzie pewnie od reki ,z NFZ-tu dopiero w lipcu ,a wiem ,ze im szybciej sie zaczyna rehab tym lepsze sa jej wyniki . To tylko luzna propozycja ,ale mysle ,ze kazdy moglby znowu cos tam rzucic i dla Eweliny cos sie nazbiera.Wiem tez ile to kosztuje w PL . Dziewczyna przeszla straszny koszmar ,dalej go przechodzi ,moze chociaz tak mozemy cos pomoc.
Jesli to glupie lub nie na miejscu co pisze to prosze o :lanie:
Awatar użytkownika
mirek81
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 162
Rejestracja: 04.03.2009, 17:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chełm

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: mirek81 »

Drodzy Koleżanki i Koledzy.

Ciągle otrzymuje pytania odnośnie wpłat dla rodziny Damiana odnośnie konta i wpłat 1% podatku.
Dziękuję za to, że są chętni do pomocy ale proszę Was w takich przypadkach o bezpośredni kontakt z Eweliną, najlepiej przez PW na forum Africatwin. Zachęcam wszystkich do śledzenia na bieżąco: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28133.
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Pomoc dla rodziny Damiana "GIERMO"

Post autor: wilczek »

Ewelina prosiła o kontakt ze mną poprzez jednego z adminów . Napisałem kilka maili do Niej i cisza ... może nie potrzebuje już pomocy a wszyscy się angażujemy wbrew Jej woli. Tak tylko piszę bo , skoro na własne inicjatywy nie odpowiada, to delikatnie mówiąc , nie rozumiem tego. W każdym razie - jestem do dyspozycji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości