[Akcja społeczna] Szlachetna Paczka od TCP.

motocyklowo
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

[Akcja społeczna] Szlachetna Paczka od TCP.

Post autor: wojtekk »

Hej,

Poss’ter słusznie miał wrażenie, że pewna akcja jaką robimy na lokalnym warszawskim jest zastrzeżona dla „nas”. Piszę więc na ogólnym - może ktoś się przyłączy? Bo „nas - my” to całe TCP. Dla porządku tylko temat prowadzony jest na lokalnym.

Trzeci rok jako grupa TCP włączamy się w akcję Szlachetna Paczka. Może chcesz dołączyć? Wpłacić kasę. Pomóc coś załatwić. Trzymać kciuki :)

Dlaczego na lokalnym? Trzeba wybrać rodzinę, zawieźć, coś dopytać, magazynować. Najłatwiej jest to zrobić tam, gdzie ma się najbliżej. Więc robimy w Wawie (zachęcając do kolejnych lokalnych). Jeżeli chcesz się włączyć - zapraszamy! Całe TCP. Bo „my” to my :)


Cała historia:

http://www.forum.transalpclub.pl/viewto ... ka#p220408

Najnowszy call:
http://www.forum.transalpclub.pl/viewto ... 00#p311833
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 832
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Akcja społeczna] Szlachetna Paczka od TCP.

Post autor: magneto »

Wrzuciłem propozycję na naszym (Wa-Ma) lokalnym, zobaczymy jaki ( i czy...) będzie odzew...
Moim zdaniem - w kraju jest tyle biedy, ludzi, którzy nie odnajdują się w "nowej" rzeczywistości, po jakichś kataklizmach życiowych, że po prostu - trzeba pomagać ! :thumbsup:
P.S. Jakby nic nie wyszło u nas (wersja pesymistyczna) - to będę z Wami w Stolycy...
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: [Akcja społeczna] Szlachetna Paczka od TCP.

Post autor: Yarro »

Wojtek - trzeci raz to organizujecie, to dobrze, tylko jedna uwaga ode mnie. DOBRZE wybierzcie rodzinę, której chcecie pomóc.

Trzy lata rozwoziłem paczki w tej akcji (taki mój wkład zamiast kasy) i prawdziwe oblicze obdarowywanych okazywane było w momencie przywiezienia paczek. Łzy rozczarowanych wolontariuszek robiły wrażenie. W 20% przypadków ta pomoc naprawdę była potrzebna i w tych miejscach wracało poczucie sensu całej tej akcji. Warto pomagać, ale wybierzcie kogoś, kto jest wart pomocy.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: [Akcja społeczna] Szlachetna Paczka od TCP.

Post autor: wojtekk »

Yarro pisze: DOBRZE wybierzcie rodzinę, której chcecie pomóc.

Dzięki za podpowiedź. Masz wiele racji!

Na razie mamy 100% trafień. Dużo wkładamy siły w znalezienie właściwych potrzebujących. Sito pierwsze: Szlachetna Paczka. Sito drugie - nasz TCPowy Szperacz (teraz Szperaczka - Leo; poprzednio Chilli)… i przypłacenie depresją wyborów. Wyborów kilka. Ostatni etap - paczkowicze TCP głosują z puli wybranych. Jest dzięki temu szansa uniknięcia.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: [Akcja społeczna] Szlachetna Paczka od TCP.

Post autor: wojtekk »

Hej! Podbijamy temat. Uruchamiamy paczkę od TCP. Jeżeli ktoś chce się przyłaczyć - juarwelkom.

http://www.forum.transalpclub.pl/viewto ... 60#p364638
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: [Akcja społeczna] Szlachetna Paczka od TCP.

Post autor: wojtekk »

Podbijam. Powoli czas. 18.11 start!!!
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: [Akcja społeczna] Szlachetna Paczka od TCP.

Post autor: wojtekk »

Podbijam. Coraz nas więcej. Kwota coraz większa. Ktoś jeszcze by chciał dołączyć? 18.11 wybieramy potrzebującą osobę. W tym roku będzie to osoba samotna.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości