Baner z motocyklem

motocyklowo
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2518
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Baner z motocyklem

Post autor: Artek »

Pomysł wpadł mi rok temu do głowy. Podczas wczesno-wiosennej przejażdżki zostałem zatrzymany do kontroli drogówki. Urocza blond policjantka po kilku spojrzeniach na mojego parcha zwierzyła mi się że jeździ z mężem jako plecak jakąś shadow-ką ( o ile mnie pamięć nie myli). Dodała również że w garażu wisi duży plakat identyczny z motocyklem. Tak mnie naszła myśl że gdy już sprzedam trampka to coś po nim zostanie na ścianie. Na tę chwilę to fajnie by było mieć coś co powinno przypominać jak wyglądał mój motocykl jak wychodził z fabryki.
Stąd pytanie czy ktoś z Was zajmuje się nadrukami na banerach. Jak to wygląda od strony technicznej ( potrzebne foty?) i cenowej. Myślę że max. rozmiar to 200/300 cm a optymalny to 180/150 cm.
Temat jest otwarty do dyskusji, mile widziane są wszystkie opinie. Moje propozycje na baner na zdjęciach poniżej.
732
731
733
Dominator.
tommi
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 268
Rejestracja: 23.01.2012, 21:19
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Poznań

Re: Baner z motocyklem

Post autor: tommi »

Moge połapać taki baner u znajomej w firmie zajmującej się fotografia.Wymiar baneru rośnie proporcjonalnie do ceny.200/300 cm zakręci się oklolo 200-300 zł.Podeślij zdjęcie na priv,podaj wymiar to zapytam u zródła jaka cena.Termin realizacji z wysłką w tekturowej tubie ok tygodna :ok:
Awatar użytkownika
MARCINm10
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 474
Rejestracja: 11.09.2012, 20:49
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wielowieś

Re: Baner z motocyklem

Post autor: MARCINm10 »

Super pomysł chętnie sie na to pisze :thumbsup:
Awatar użytkownika
toper
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 377
Rejestracja: 16.09.2012, 18:47
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Re: Baner z motocyklem

Post autor: toper »

Zajmuję się miedzy innymi drukiem banerów, jeśli jest ktoś chętny to zapraszam :smile:

Oto nasza strona http://www.ergraf.pl
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2518
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Baner z motocyklem

Post autor: Artek »

Wydaje mi się że problem jest z jakością zdjęć jakie zaproponowałem. Te którymi dysponuję znalazłem w sieci i nie wiem czy to nie za mało pikseli :egh:
Co do wymiarów to 180/150 cm w zupełności wystarczy.
Dominator.
Awatar użytkownika
toper
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 377
Rejestracja: 16.09.2012, 18:47
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Re: Baner z motocyklem

Post autor: toper »

Wszystko zależy od tego czego oczekujesz, żeby było w miarę to pasuje 150 DPI i rozmiar powyżej 1000 (im więcej, tym lepiej)
W necie będzie trudno trafić coś dobrego, chyba najlepszym wyściem jest strzelić fotkę swojego komara :smile:
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2518
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Baner z motocyklem

Post autor: Artek »

Tommi mail ze zdjęciami poszedł.
Jeśli zdjęcia są za małe to widzę tylko dwa rozwiązania: Ktoś zrobi taki fajne foty na swoim golasie lub ja przywrócę mojemu parchowi stan fabryczny poprzez zdjęcie cedzaka na kartofle i porządne mycie woskowanie etc. :wacko:
Dominator.
tommi
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 268
Rejestracja: 23.01.2012, 21:19
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Poznań

Re: Baner z motocyklem

Post autor: tommi »

No to trzeba poprosić jakiegoś pedantycznego właściciela o zdjęcie motka i po problemie :ok:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości