[S] GMOLE DO XL 600

Awatar użytkownika
ksander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 23.02.2016, 12:53
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: ksander »

Gmole dotarły wykonanie pierwsza klasa.
dzamiks25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 30.07.2015, 13:41
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: dzamiks25 »

Witam Maestro!
"Rury" :wink: dotarły wczoraj, odebrałem dzisiaj i nie mogłem się oprzeć żeby ich nie zamontować!
Spodziewałem się dobrego wyrobu biorąc pod uwagę opinie i zdjęcia przesłane przez "forumaków", no niestety,- po otwarciu paczki i dotarciu poprzez szczelne opakowanie do owego produktu pod nazwą "gmole"zobaczyłem widok który- no trochę mnie onieśmielił...
Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że produkt wykonany jest w pełni profesjonalnie, wręcz fabrycznie !
Brak jakichkolwiek znamion rękodzieła chałupniczego . Dawno nie widziałem tak pięknie wyprowadzonych spawów, i tak estetycznie wyszlifowanych (popatrzcie na spawy w swoich maszynach). Jeśli się mylę- to mnie poprawcie, a jeśli mam rację to potwierdźcie.
Henrego nie znam i nie mam żadnych udziałów w jego produkcie, poza tym że go kupiłem ten produkt :smile:
Nie jest to z mojej strony reklama ( choć tak to wygląda) a jedynie opinia klienta (zadowolonego) .
Henry- uważam że powinieneś naklejać na gmole swoje dyskretne logo w widocznym miejscu , myślę o czymś w stylistyce hondy.
Wstawiłbym zdjęcia gdyby ktoś krok po kroku objaśnił mi cały proces -ten , może na pw a może oficjalnie to jeszcze kilka innych osób się nauczy?
Henry -dziękuję i pozdrawiam :smile:
P.S. nie miałem żadnej instrukcji montażu więc wziąłem to na chłopski rozum i efekt widać na nie załączonym obrazku :thumbsup:
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: wilq.bb »

dzamiks25 pisze:....
Henry- uważam że powinieneś naklejać na gmole swoje dyskretne logo w widocznym miejscu , myślę o czymś w stylistyce hondy.
Poszukaj uważnie na gmolach, a znajdziejsz logo naszego gmolo-mistrza :smile: Każdy swój wyrób, z tego co wiem (a mam na 2 moto) to sygnuje. :ok:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
dzamiks25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 30.07.2015, 13:41
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: dzamiks25 »

Poszukaj uważnie na gmolach, a znajdziejsz logo naszego gmolo-mistrza :smile: Każdy swój wyrób, z tego co wiem (a mam na 2 moto) to sygnuje. :ok:[/quote]
Owszem zauważyłem , ale myślałem o czymś mniej skromnym :thumbsup:
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3087
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: henry »

dzamiks25 pisze:Witam Maestro!
"Rury" :wink: dotarły wczoraj, odebrałem dzisiaj i nie mogłem się oprzeć żeby ich nie zamontować!
Spodziewałem się dobrego wyrobu biorąc pod uwagę opinie i zdjęcia przesłane przez "forumaków", no niestety,- po otwarciu paczki i dotarciu poprzez szczelne opakowanie do owego produktu pod nazwą "gmole"zobaczyłem widok który- no trochę mnie onieśmielił...
Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że produkt wykonany jest w pełni profesjonalnie, wręcz fabrycznie !
Brak jakichkolwiek znamion rękodzieła chałupniczego . Dawno nie widziałem tak pięknie wyprowadzonych spawów, i tak estetycznie wyszlifowanych (popatrzcie na spawy w swoich maszynach). Jeśli się mylę- to mnie poprawcie, a jeśli mam rację to potwierdźcie.
Henrego nie znam i nie mam żadnych udziałów w jego produkcie, poza tym że go kupiłem ten produkt :smile:
Nie jest to z mojej strony reklama ( choć tak to wygląda) a jedynie opinia klienta (zadowolonego) .
Henry- uważam że powinieneś naklejać na gmole swoje dyskretne logo w widocznym miejscu , myślę o czymś w stylistyce hondy.
Wstawiłbym zdjęcia gdyby ktoś krok po kroku objaśnił mi cały proces -ten , może na pw a może oficjalnie to jeszcze kilka innych osób się nauczy?
Henry -dziękuję i pozdrawiam :smile:
P.S. nie miałem żadnej instrukcji montażu więc wziąłem to na chłopski rozum i efekt widać na nie załączonym obrazku :thumbsup:
Przyznam, że trochę jestem zażenowany tą opinią :blush: Nie, żebym się wstydził (chyba nie mam czego), ale robię to co robię, jak potrafię i tak zwyczajnie, po prostu wydaje mi się, że jest to całkiem normalne, że tak to właśnie musi wyglądać. Nie czuję się jakimś wybitnym specjalistą w tej dziedzinie (na pewno są lepsi), nie mam profesjonalnego warsztatu, to co robię, to coś w rodzaju rękodzieła i może dlatego tak to wygląda.
Dodam jeszcze, że nie znam osobiście dzamiksa25, nie miałem żadnego udziału w jego wpisie,nie prosiłem go o to, zrobił to z własnej woli :thumbsup:
Jednak jest mi miło i takie opinie utwierdzają mnie w przekonaniu, że jednak robię dobrą robotę.
Dzięki Krzysiek :ok:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: LUDOJA »

Nie żebym się dopisywał ale.......Moje gmole również są zajebiście mega PRO, lepsze od givi które mam z przodu(spawy i wykonanie Henrego lepsze znacznie).
Henry = mega osobowość,Skromny,skupiony na pracy......Zajebisty gość i skarb bo mało takich LUDZI już w tym komercyjnym świecie......
pozdrawiam cię kolego serdecznie i dziękuję za gościnę i GMOLE:)
dzamiks25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 30.07.2015, 13:41
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: dzamiks25 »

Henry- w drodze na południe czy północ, na wschód czy zachód - zajedź będzie okazja się poznać. Zapraszam :ok:
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3087
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: henry »

Nigdy nie mów nigdy, więc "Góra z górą ..." :smile: a nie poznamy się na zlocie, za dwa tygodnie ?
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
dzamiks25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 30.07.2015, 13:41
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: dzamiks25 »

Przykro mi ale raczej nie w tym sezonie :sad: są przynajmniej dwa prozaiczne powody o których nie chciałbym mówić na forum :blush:
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3087
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: henry »

Tak to w życiu jest, że przyjemności są na końcu listy :smile: Trzymaj się :thumbsup:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
dzamiks25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 30.07.2015, 13:41
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: dzamiks25 »

:thumbsup:
ROBSON85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 18.11.2015, 11:06
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Świdwin/zachodniopomorskie

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: ROBSON85 »

gmole dziś już do mnie dotarły i już są założone :smile:
Gmole pierwsza klasa, wszystko pasownie, nic nie trzeba kombinować , wszystko pasuje jakby były z fabryki, wielkie dzięki henry :)

ps
jak ogarnę jak tu wrzuca się zdjęcia to podrzucę jak na moim trampku pięknie wyglądają :tongue:
ginter06
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2013, 19:56
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: ginter06 »

Robota I klasa!!! Polecam.

Obrazek
Obrazek
Najmilszych ludzi spotkasz na Hondzie :)
Honda szybsza niż wygląda!!!


Honda Transalp 600, Honda Varadero 1000.
gfizyk
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 01.09.2014, 23:01
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: gfizyk »

Dzisiaj otrzymałem gmol od naszego Kolegi! wszystko "GIT" :-)
Może w piątek uda mi się zamontować :-)
Awatar użytkownika
Marcin89
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 07.05.2016, 20:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Legionowo

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: Marcin89 »

Gmole doszły, założone raz dwa no i chciałbym napisać coś więcej niż poprzednicy ale temat został chyba wyczerpany. Krótko i na temat: elegancki produkt, świetnie wykonany, pasuje idealnie. Nie sposób wspomnieć o zapaczkowaniu całości - zabezpieczenie do transportu wzorowe.
Jak ktoś jest niezdecydowany to niech się decyduje :thumbsup:
Dzięki Henry :smile:
yaszczy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 01.06.2016, 09:31
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: yaszczy »

Gmole zamontowane i sprawdzone w boju! Lewa owiewka i stopa uratowana. Polecam wszystkim niezdecydowanym! Robota pierwsza klasa!
Jeszcze raz dzięki.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3087
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: henry »

Łołłł ... to i ja się cieszę, że moje gmole spełniły swoją rolę :thumbsup: Oby tak dalej, ale, nie kłedż się więcej :lol:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
yaszczy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 01.06.2016, 09:31
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: yaszczy »

henry pisze:Łołłł ... to i ja się cieszę, że moje gmole spełniły swoją rolę :thumbsup: Oby tak dalej, ale, nie kłedż się więcej :lol:
Heh :)
Parking, mała prędkość, nawrót, no i błąd dawno nie jeżdżącego motocyklisty ;)
Tak czy inaczej polecam niezdecydowanym!
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: Artek »

Henry, dziękuję za ekspresową wysyłkę. :thumbsup:
Dominator.
Krokodyl
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 10.01.2016, 18:55
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] GMOLE DO XL 600

Post autor: Krokodyl »

Szukam gmoli do XL600V PD06 rocznik 90. Zwykłych (bez skrzydełek). Ile to kosztuje ? Mam coś zmierzyć ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości