Sprzedam, Honda Transalp XL 650V

Awatar użytkownika
Waldis
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 12.10.2017, 20:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Sprzedam, Honda Transalp XL 650V

Post autor: Waldis »

Sprzedam Hondę Transalp XL 650V. Rocznik 2001,przebieg 62000 km. Stan określam na BDB. W moim posiadaniu od 2017 roku, poprzedniego właściciela znam i wiem, że jest bardzo zadbany a 99% jego przebiegu to spokojna jazda po czarnym. Nic nie kombinowne, motocykl w 100% sprawny, serwisowany na bieżąco w "Motorownia Bielsko-Biała" Nie wymaga kompletnie żadnego wkładu finansowego, w pełni przygotowany do sezonu. Jedyne modyfikacje z mojej strony to porządne gmole i szyba turystyczna (oryginalną mam) Nie mam żadnego ciśnienia na sprzedaż ale, że myślę zrobić sobie prezent na moją 50tkę i zmienić samochód to jak znajdzie się konkretny kupiec to rozstanę się z Transalpem bo niestety ale w ubiegłym sezonie nawet 2000 km nim nie zrobiłem i aż żal, że zamiast cieszyć jazdą to większość czasu stoi w garażu. Bardzo proszę o wiadomości TYLKO od zdecydowanych. Motocykl do obejrzenia w Bielsku-Białej. Cena 10300
[image]https://drive.google.com/file/d/1ujQfu7 ... sp=sharing[/image]
Ostatnio zmieniony 13.04.2021, 16:32 przez Waldis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin-BB
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 13.09.2008, 07:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: Sprzedam, Honda Transalp XL 650V

Post autor: Marcin-BB »

Hej!
Kolega z pracy rozgląda się za transalpem. Gdzie w Bielsku można obejrzeć Twój motocykl? Pisz na priv to się jakoś umówimy.
Awatar użytkownika
Waldis
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 12.10.2017, 20:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: Sprzedam, Honda Transalp XL 650V

Post autor: Waldis »

Honda sprzedana, temat do zamknięcia.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość