Honda NX 650 Dominator

Janek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 07.04.2011, 19:25
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Honda NX 650 Dominator

Post autor: Janek »

Witam, sprzedam moją Hondę NX 650 DOMINATOR (RD02A) rocznik 1991 – pierwsza rejestracja w kraju 01/07/2010r. z przebiegiem 45000km. Motor jest ubezpieczony i zarejestrowany – przegląd do 30/03/2019r., OC do 18/05/2019r. Sprowadzony w 2010r. i pomimo zmiany (3) właścicieli większość czasu nie używany – dostępne wcześniejsze umowy, karta pojazdu. Kupiłem go w 03/2016r. z przebiegiem 46020km. Obecny stan licznika 54675km – rzeczywisty o ok. 1000km większy z powodu jazdy z urwaną linką prędkościomierza zanim dokupiłem nową.

Kupiony jako dodatkowy z myślą o ew. przeznaczeniu dla syna – motor spełnia warunki kat A2 – ale niestety z powodu kupna samochodu zapadła decyzja o sprzedaży.

Serwisowany w serwisach w Krakowie – dokumentacja z rachunkami - co zrobiono:
2016r. – wymiana tarczy hamulcowej przód, klocki tył, łożysk koła tylnego, filtry powietrza , oleju , olej w silniku, ślimaka z linką prędkościomierza, regulacja czyszczenie gaźnika, wymiana opon przy stanie 46460km
2017r. – wymiana łańcucha rozrządu, sprężyny napinacza, tuleja, pierścienie i tłok, uszczelki głowicy, wymiana akumulatora, płynu hamulcowego, łożyska kół przód, tył, świecy, gaźnik - nowa dysza wolnych obrotów, zawór ssania, zaworek iglicowy, pływak, linka ssania, linka sprzęgła, nowy olej w zawieszeniu przednim

Wyposażenie dodatkowe, zalety: większy bak (24l – zasięg 350 – 400km, w cenie oryginalny bak również dostępny), gniazdo zapalniczki, turystyczna szyba, dodatkowe oświetlenie, stelaże boczne na sakwy, szerokie turystyczne podnóżki, handbary, nowe poszycie kanapy, waga sucha 152kg, gotowy do jazdy ok. 170kg, dostępne serwisówki, schematy i manual w wersji pdf.

Wady: motor nie lubi długich przelotów autostradowych z wysokimi obrotami – wzrasta zużycie oleju – na trasie na ok. 1500 km dolewka ok. 1 litra. Na zimnym, niedogrzanym silniku i wolnych obrotach gaśnie.
Cena 6000 zł, do oglądania i odbioru w Krakowie, więcej zdjęć prześlę mailem, informacja pod nr tel. 609 630 297 Janek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Janek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 07.04.2011, 19:25
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Honda NX 650 Dominator

Post autor: Janek »

Ogłoszenie już nie aktualne.
Proszę o zamknięcie tematu.
Pozdrawiam.
JP
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość