[S] TA 650 z przednim zawiasem WP 50

Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2687
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

[S] TA 650 z przednim zawiasem WP 50

Post autor: grad74 »

Wystwiam na prośbę kolegi. Zakupiony we wrześniu 2014r od kolegi misieck z forum. Ponieważ w motocyklu nic się nie zmieniło poza dołożeniem centralnego kufra Awina 48l, pozwolę sobie grzecznościowo wkleić link do oryginalnego tematu sprzedażowego wraz ze zdjęciami. Przebieg wzrósł o około 5 kkm i niespiesznie nadal rośnie. Moto nie katowane jeżdżone prawidłowo, po małej glebie parkingowej na szutrze (za co mogę ręczyć, że nie skosiło słupa energetycznego lub nie przewróciło TIR-a na bok), ale przywrócone do stanu pierwotnego. Kontakt przeze mnie :) Oczywiście porobione wszystko co miało być porobione na początku sezonu. Cena nadal 10 tys PLN, do drobnej negocjacji. viewtopic.php?f=168&t=16741&p=274393#p274393 .

Edyta: nie wiem czy mi się uda ale próbuję wkleić nowe fotki: Obrazek
Obrazek

Co do oryginalnego przebiegu to ciężko stwierdzić ponieważ nie ma oryginalnego licznika, ale wg tego co przejechał obecny właścicel i z jakim stanem kupił moto od poprzedniego właściciela powinno mieć około 50 kkm. Dodatkowo o czym zapomniałem zamontowany jest tłumik alcesoryjny (jakiś Carbon z już przerobioną końcówką kolektora na 50 mm, więc nie będie w przyszłości problemu z założeniem czegokolwiek innego) ale chyba najlepiej jak sami zainteresowani zadzwonią sobie do właścicela na numerek :783-688-744. To tyle :) Pany brać bo jest okazja, wziąć konkretną "rzeźbę" za rozsądne pieniądze (szczerze gdybm miał to bym tu nie przekazywał tego ogłoszenia, tylko już ujeżdżał "chaberka". :thumbsup:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość