[S] Transalp 700 2010r

lesny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 27.07.2008, 08:31
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kobyłka

[S] Transalp 700 2010r

Post autor: lesny »

Do sprzedania Transalp rok prod. 2010 kupiony w Polsce w salonie Honda Plaza w kwietniu 2011.
Przebieg 14500, wysoka szyba i kufer Givi, ABS. Cena 19500. Link do ogłoszenia:
http://allegro.pl/honda-transalp-xl-700 ... 98930.html
Niestety na mocy niepisanej umowy z małżonką 'do pierwszej gleby' jestem zmuszony sprzedać :sad:
Gleba nie była aż tak poważna, ale jednak była.
Sprzęt po upadku był dokładnie sprawdzany i naprawiany w serwisie Honda, wymieniono kilka elementów niezbędnych do dalszej bezpiecznej eksploatacji tj. kierunkowskaz, dźwignia i mocowanie przedniego hamulca, rura amortyzatora, kierownica. Drobne otarcia na innych elementach pozostały i są widoczne na zdjęciach dołączonych do aukcji. W tej chwili widać rozmiary uszkodzeń. Doszedłem do wniosku że lakierował tego nie będę (po lakierowaniu byłyby by domysły co do faktycznego wyglądu motocykla). Wymiana plastików na nowe spowodowałby że cena nie byłaby już tak atrakcyjna.
W serwisie pod koniec kwietnia wykonałem również przegląd gwarancyjny z wymianą filtrów i oleju.
Motocykl w 100% sprawny i bezpieczny. Posiadam komplet dokumentów z książką serwisową, fakturą zakupu i naprawy.

Nadal uważam że Transalp to świetny motocykl. :thumbsup:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość