Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

1 - 3. 06. 2012
sky
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 734
Rejestracja: 14.06.2008, 08:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: sky »

sajmonwww pisze:jak ktoś ma klucz do świec właściwy dla wymiany świecy z przodu i z tyłu to prośba o zabranie na zlot...
Standard klucz z serwisówki pozwala to zrobić. MarekB będzie miał na 100%. Jak coś to mogę Ci pomóc przy wykręceniu.
Marcin 'sky' Przybylski
--
Czterdzieści lat na karku, często zachowuję się jak nastolatek, jeżdżę motocyklem... Czy to w końcu kryzys wieku średniego?
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: sajmonwww »

sky pisze:
sajmonwww pisze:jak ktoś ma klucz do świec właściwy dla wymiany świecy z przodu i z tyłu to prośba o zabranie na zlot...
Standard klucz z serwisówki pozwala to zrobić. MarekB będzie miał na 100%. Jak coś to mogę Ci pomóc przy wykręceniu.
wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć... chętnie przyjmę pomoc, do zobaczenia na zlocie :impreza:
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Jaro-Ino »

Dłuższa 10 nasadka się przyda, żeby kluczem przy piórach chłodnicy nie majstrować jak będziecie odkręcać ją, żeby odgiąć :) Też się moge tam zakręcić.

Pytałem również o to, czy ktoś wiosło bierze.

Czy mapy na offa wystarczy wgrać pod orginalną mape Larka 35AT czy lepiej wrzucić jakąś inna aplikacje? Jeśli tak to którą polecacie do tego?

Jeśli będą chętni na żółwie tempo i podnoszenie krów z błota to moge poprowadzić 2 osoby.
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Bugi »

Czy na zlocie mozna sie np przepisac z trasy off na rajd ??
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Jaro-Ino »

Bugi, nie bój sie powalczyć ;)
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Wolo »

Bugi pisze:Czy na zlocie mozna sie np przepisac z trasy off na rajd ??
Nie.

Ewentualnie w drugą stronę.

;)
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Cambriel »

Rolo pisze:Na 180 zarejstrowanych mieliśmy 51 na off, potem się to wszystko pomieszało bo gdzies koło 40-50 ludzi po zarejstrowaniu nie wykazało juz żadnej innej aktywności np w postaci wpłat, za to płacili ludzie którzy z kolei się nie rejstrowali (takie to "zorganizowane" towarzystwo tu mamy :grin: ). Przelew poszedł za 157 osób (ale to z plecakami), z tego pewnie ze 40 chce na offa, gdzieś ze 20 może przeciagnąć nasza trójka, reszta musi się jakoś sama ogarniać, ewentualnie może sie zgłosza jacyś inni chetni z GPSami do prowadzenia takich 5-6 motorowych grupek
Tak czy siak "ostateczną" deklaracje trasy będziemy wyduszać przy meldowaniu sie na miejscu, przy okazji będziemy mocno molestować na Rajd lub Off bo IMO stopień rozrywkowości na tych trasach będzie z pincet razy wiekszy niż w czasie jazdy w kolumnie i wpatrywaniu się w tylne światełko tego co przed tobą :smile:
Wolo pisze:
Bugi pisze:Czy na zlocie mozna sie np przepisac z trasy off na rajd ??
Nie.

Ewentualnie w drugą stronę.

;)
Kto ma rację, kogo słuchać - czytać ? :niewiem: :egh: :wink:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Herflik
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 407
Rejestracja: 20.06.2008, 19:35
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Herflik »

Jasne, że można przepisać się na rajd z offa - dla nas to nawet lepiej, bo jak przelecimy taką watachą przez podleśne przysiółki, gdzie mieszkańcy będą myć autaw sobotę, a podstawową nawierzchnią jest tam szuter - to całkiem pewne, że ostatni kierownicy mają dużą szansę nadziać się na porozstawiane brony w tumanach kurzu.

Ostateczne deklaracje tras będziemy zbierać przy rejestracji
... na drzewie to każdy bażant potrafi.....
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Wolo »

Cambriel pisze:
Rolo pisze:Na 180 zarejstrowanych mieliśmy 51 na off, potem się to wszystko pomieszało bo gdzies koło 40-50 ludzi po zarejstrowaniu nie wykazało juz żadnej innej aktywności np w postaci wpłat, za to płacili ludzie którzy z kolei się nie rejstrowali (takie to "zorganizowane" towarzystwo tu mamy :grin: ). Przelew poszedł za 157 osób (ale to z plecakami), z tego pewnie ze 40 chce na offa, gdzieś ze 20 może przeciagnąć nasza trójka, reszta musi się jakoś sama ogarniać, ewentualnie może sie zgłosza jacyś inni chetni z GPSami do prowadzenia takich 5-6 motorowych grupek
Tak czy siak "ostateczną" deklaracje trasy będziemy wyduszać przy meldowaniu sie na miejscu, przy okazji będziemy mocno molestować na Rajd lub Off bo IMO stopień rozrywkowości na tych trasach będzie z pincet razy wiekszy niż w czasie jazdy w kolumnie i wpatrywaniu się w tylne światełko tego co przed tobą :smile:
Wolo pisze:
Bugi pisze:Czy na zlocie mozna sie np przepisac z trasy off na rajd ??
Nie.

Ewentualnie w drugą stronę.

;)
Kto ma rację, kogo słuchać - czytać ? :niewiem: :egh: :wink:
Najlepiej czytać ze zrozumieniem i między wierszami :)
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Cambriel »

Wolo pisze:Najlepiej czytać ze zrozumieniem i między wierszami :)
Mistrz ciętej riposty. :grin:

Żyję, więc nie jestem błogosławiony. :lol:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Bugi »

Dzieki za odp, tak zapytałem, bo i jedno i drugie mnie kusi :ok:
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
exuser87

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: exuser87 »

A czy można sobie przywieźć własne mięsko dodatkowo poza tym, które jest opłacone na grila?
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Fryzjer »

Mazi87 pisze:A czy można sobie przywieźć własne mięsko dodatkowo poza tym, które jest opłacone na grila?
Weź, weź - z Forhendem z przyjemnością spałaszujemy coś wiecej :lol:
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Cambriel »

"...Re: Zlot TCP wiosna 2012, wiosna ZAPISY
Nowy postprzez Mazi87 » 25.05.2012, 12:41
A żarcie pewnie będziesz mógł znosić do namiotu, nikt chyba nie będzie kazał jeść przy stole i sztućcami :lol:..."
Mazi87 pisze:A czy można sobie przywieźć własne mięsko dodatkowo poza tym, które jest opłacone na grila?

O 12.41 odpowiada na pytanie zadane o 12.59. :wink:

Prawdziwy Marty McFly :lol:

Obrazek

Ps. Przywieź jakiegoś wyrośniętego bizona, starczy dla wszystkich. :haha:
Ostatnio zmieniony 25.05.2012, 13:41 przez Cambriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: wilczek »

O tak :wink: weź więcej i dobrze zapekluj wcześniej :pob: :lol:
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: mirkoslawski »

Shiet...też mam dylemat - rajd czy off???? i jedno i drugie kusi...a może zrobimy off nocny a rajd dzienny? :grin: :lol: albo odwrotnie :haha: Bugi - zasiałeś "ziarno niepewności" i teraz nie wiem nawet, co ja Madmanowi powiem, jak się zdecyduje na rajd (łoj - będzie :lanie: ) - no ale po drodze się zobaczy:)

a może można np. wziąć roadbooka na rajd, polecieć na off szybciutko i lecieć na rajd? skoro to nie na czas to może by dało radę :mouthshut: :grin:
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: kuzi4 »

wilczek pisze:O tak :wink: weź więcej i dobrze zapekluj wcześniej :pob: :lol:
Oooo to, to - tak zrób :ok: Będzie lepiej wódeczka smakowała :impreza:
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Bugi »

mirkoslawski pisze:Shiet...też mam dylemat - rajd czy off???? i jedno i drugie kusi...a może zrobimy off nocny a rajd dzienny? :grin: :lol: albo odwrotnie :haha: Bugi - zasiałeś "ziarno niepewności" i teraz nie wiem nawet, co ja Madmanowi powiem, jak się zdecyduje na rajd (łoj - będzie :lanie: ) - no ale po drodze się zobaczy:)

a może można np. wziąć roadbooka na rajd, polecieć na off szybciutko i lecieć na rajd? skoro to nie na czas to może by dało radę :mouthshut: :grin:

Na miejscu sie zobaczy :grin:
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
Herflik
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 407
Rejestracja: 20.06.2008, 19:35
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: Herflik »

mirkoslawski pisze:Shiet...też mam dylemat - rajd czy off???? i jedno i drugie kusi...a może zrobimy off nocny a rajd dzienny? :grin: :lol: albo odwrotnie :haha: Bugi - zasiałeś "ziarno niepewności" i teraz nie wiem nawet, co ja Madmanowi powiem, jak się zdecyduje na rajd (łoj - będzie :lanie: ) - no ale po drodze się zobaczy:)

a może można np. wziąć roadbooka na rajd, polecieć na off szybciutko i lecieć na rajd? skoro to nie na czas to może by dało radę :mouthshut: :grin:
Książę, nie można zjeść ciastko i mieć ciastko. Na trasie rajdu będą rozstawieni ludzie-utrudniacze i niestety nie będą na Ciebie czekać, bo w obozie będzie czekać zimne pifffko :impreza: i takie tam.

możesz jednak ruszyć na rajd, a wieczorem jak już będziemy siedzieć przy ognisku i opowiadać kolegom "jak ja cie bardzo szanuje ..." możesz sobieruszyć na offa wg GPS - zależy co lubisz?

a tak na poważnie to offa możesz sobie zrobić zawsze i wszędzie, natomiast rajdu, który pewnie nie raz Cię zaskoczy sam sobie nie zorganizujesz bracie.

to tyle w ramach "dobrych rad" - wybór jednak należy do CIEBIE !!!
... na drzewie to każdy bażant potrafi.....
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Luźne Gatki

Post autor: mirkoslawski »

Herflik pisze:
mirkoslawski pisze:Shiet...też mam dylemat - rajd czy off???? i jedno i drugie kusi...a może zrobimy off nocny a rajd dzienny? :grin: :lol: albo odwrotnie :haha: Bugi - zasiałeś "ziarno niepewności" i teraz nie wiem nawet, co ja Madmanowi powiem, jak się zdecyduje na rajd (łoj - będzie :lanie: ) - no ale po drodze się zobaczy:)

a może można np. wziąć roadbooka na rajd, polecieć na off szybciutko i lecieć na rajd? skoro to nie na czas to może by dało radę :mouthshut: :grin:
Książę, nie można zjeść ciastko i mieć ciastko. Na trasie rajdu będą rozstawieni ludzie-utrudniacze i niestety nie będą na Ciebie czekać, bo w obozie będzie czekać zimne pifffko :impreza: i takie tam.

możesz jednak ruszyć na rajd, a wieczorem jak już będziemy siedzieć przy ognisku i opowiadać kolegom "jak ja cie bardzo szanuje ..." możesz sobieruszyć na offa wg GPS - zależy co lubisz?

a tak na poważnie to offa możesz sobie zrobić zawsze i wszędzie, natomiast rajdu, który pewnie nie raz Cię zaskoczy sam sobie nie zorganizujesz bracie.

to tyle w ramach "dobrych rad" - wybór jednak należy do CIEBIE !!!
Herflik - chyba postawiłeś "kropkę nad i" :grin: a Madman - jak wygram, podziele się z Tobą oponą :grin:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość