Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

1 - 3. 06. 2012
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: airwolf »

Organizatorzy: Festung Breslau und Dolny Schlesien reprezentowani przez: Airwolf, Herflik, Rolo, Scorpion

Termin: 1-3.06.2012

Miejsce: Wilczyn (koło Obornik Śląskich)

GPS: 51°16'34.24"N 16°56'25.36"E

Ośrodek: Wilczyn Leśny http://www.wilczynlesny.pl

Start: 01.06.2012 Piątek od godziny 12.00

Koniec: 03.06.2012 Niedziela do godziny 16.00

Koszt za osobę:

Miejsce w domku: 140 PLN / osoba

Miejsce pod namiotem: 106 PLN / osoba

Wpłaty na konto klubowe:

68 1140 2004 0000 3502 4496 9581
TRANSALP KLUB POLSKA
Juśkowiak Agnieszka
ul.Artyleryjska 6
64- 100 Leszno

W tytule przelewu wpisujemy "Zlot - Nick"



Cena obejmuje:

- nocleg w domku / namiot (zależy od wybranej opcji)

- wyżywienie (+godziny wydawania posiłków) :

Piatek:
- kolacja (grill i ognisko), 16.00-22.00
- bigos
- kiełbasa
- pajda chleba ze smalcem
- ogórki kiszone
- dodatki (chleb, ketchup, musztarda)

Sobota:
- śniadanie 08.00 – 10.00
- parówki na ciepło
- dodatki (ser, wędliny, masło, pieczywo itp.)
- herbata / kawa

- obiad 17.00-18.00
- kapuśniak
- kotlet z piersi kurczaka z ziemniakami i surówką
- kompot

- kolacja (grill i ognisko) 21.00 – 00.00
- karkówka
- kiełbasa
- pajda chleba ze smalcem
- ogórki kiszone
- dodatki (chleb, ketchup, musztarda)

Niedziela:
- śniadanie 09.00-11.00
- parówki na ciepło
- zimne do chleba (ser, wędliny, masło, pieczywo itp.)
- herbata / kawa

- DJ (w Sobotę)

- identyfikator + smycz

- naklejka zlotowa

Osoby z mięsowstrętem :smile: prosze o info przy rejestracji to będą dania bezmięsne

Rozliczenie kosztów:

Wyżywienie: 73 PLN / osoba za cały zlot

Nocleg: domek 50 PLN / osoba
namiot 16 PLN / osoba


pozostała nadwyżka jest na identyfikatory, naklejki, DJ.


Na miejscu jest bar w którym można kupić napoje, piwo (5PLN), ciepłe zakąski, lody itp.


W promieniu 1 km znajduje się kilka sklepów w których można dodatkowo zakupić alkohol i dodatkowy prowiant


Wyliczenie jest wykonane dla 100 osób, jeśli przyjedzie więcej nadwyżka ze zlotu zostanie przekazana na konto klubowe i wykorzystana na jakiś cel charytatywny.


Układ domków:

10 domków „Dużych” z WC 2 pokoje:
1 pokój 2 łóżka pojedyncze
2 pokój 2 łóżka podwójne (wersalki)

10 domków „Średnich” bez WC
1 pokój, 3 łóżka podwójne (wersalki)

3 domki „Małe” bez WC
jeden pokój, 2 łóżka podwójne (wersalki)

„Sala” (z WC)
5 łóżek pojedynczych
5 łóżek podwójnych (wersalki)

Rozdzielać po poszczególnych domkach będziemy my (aby jak najlepiej wykorzystać dostępne miejsce) dlatego bardzo prosimy w miarę możliwości zbieranie się ekip do kupy i podawanie tego przy rejestracji tak, żeby możliwie optymalnie wykorzystać łóżka. Jak ktoś ma istotne powody (np. marudzący plecaczek :)) żeby spać w „dwójce” dajcie takie info (może być PW do Rola, który ogarnia rejstrację), będziemy rozpatrywali w miarę możliwości.

W każdym domku znajduje się lodówka, kuchenka elektryczna. Domki są w standardzie PRL :grin:

Na terenie ośrodka jest zaplecze sanitarne wyposażone w 4 prysznice oraz 4 toalety, dodatkowo są rozstawione TOI-TOIki oraz w niektórych domkach są toalety.

W cenę nie ma wliczonych żadnych biletów wstępu gdyż nie mamy potwierdzonych jeszcze tras. W momencie potwierdzenia płatnych atrakcji turystycznych poinformujemy wcześniej o kosztach zwiedzania.


Trasy Sobotnie, planujemy 3 możliwości:

- OFF

- Rajd TCP – przejazd w grupach lub indywidualnie po wyznaczonej trasie (przekazanej w postaci al’a „roadbooka”) z zadaniami do wykonania na trasie, zwycięscy będą wyłonieni na podstawie wskazań licznika (czym mniejszy przebieg tym lepiej) oraz punktacji za wykonanie poszczególnych zadań.

- Trasa Turystyczna – z prowadzącymi, wyjedzie jakiś czas po uczestnikach Rajdu i przejedzie tą samą trasę oczywiście bez zadań po drodze.

Przy rejestracji koniecznie podajemy trasę która jesteśmy zainteresowani.


NIE MA MOŻLIWOŚCI WYKUPU CZĘŚCIOWEGO (NP JEDEN DZIEŃ ALBO BEZ JEDZENIA)!!!!!!!!!!!

WSZYSTKO ALBO NIC!!!!!!!!!!!!!!



Istnieje natomiast możliwość przyjazdu dzień wcześniej (rozliczenie za dni dodatkowe z właścicielem ośrodka)natomiast należy to nam zgłosić.

Pozostanie dłużej w ośrodku może być problemem z powodu braku miejsc.

Apel: Wszystkim nam pewnie zależy aby jak najwięcej chętnych miało możliwość uczestniczenia w zlocie dlatego gorąco apelujemy aby każdy z zapisanych rozparzył możliwość „zacieśniania”. Wszystkie pary obligatoryjnie dostają podwójne wersalki (polityka prorodzinna :)), jak ktoś z zapisanych ma kumpla z którym może się przekimać te dwie noce na jednej kanapie to niech da znać. Miejsca na podłodze też będzie trochę. Zachęcamy tez do rozważeni opcji namiotowej nawet jeśli zapisałeś się już na domek


Dodatkowo będziemy przyjmowali zapisy dla chętnych na koszulki zlotowe jak znajdziemy odpowiedniego wykonawcę i wtedy tez podamy cenę koszulki.

Rejestracja jest tutaj
Konkretne pytania, spostrzeżenia, uwagi tutaj
Luźne gatki tutaj
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: airwolf »

Zapisy przyjmujemy do 30.03.2012

Wpłaty do 15.04.2012


Kolejność wplat ma wpływ na rozlokowanie w domkach
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: airwolf »

Apel: Wszystkim nam pewnie zależy aby jak najwięcej chętnych miało możliwość uczestniczenia w zlocie dlatego gorąco apelujemy aby każdy z zapisanych rozparzył możliwość „zacieśniania”. Wszystkie pary obligatoryjnie dostają podwójne wersalki (polityka prorodzinna :)), jak ktoś z zapisanych ma kumpla z którym może się przekimać te dwie noce na jednej kanapie to niech da znać. Miejsca na podłodze też będzie trochę. Zachęcamy tez do rozważeni opcji namiotowej nawet jeśli zapisałeś się już na domek
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: Rolo »

Zasadniczo miejsca w łóżkach się już skończyły. Oczywiście ostateczna weryfikacja nastąpi po zamknięciu wpłat (15.04) ale ci którzy się jeszcze wpiszą musza mieć świadomość że nie zagwarantujemy miejsca pod dachem, więc od teraz wpisy raczej pod namiot lub jeśli ktoś się z kimś dogada, że go przyjmie na zagęszczenie.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: airwolf »

Mamy potwierdzenie że http://militaria.pl zasponsoruje nagrody do konkursów zlotowych oraz za rajd

będzie o co walczyć

lista nagród + dojdą dodatkowe gadżety

http://www.militaria.pl/maglite/latarka ... _p5148.xml
http://www.militaria.pl/leatherman/mult ... _p6493.xml
http://www.militaria.pl/olight/latarka_ ... _p4535.xml
http://www.militaria.pl/spaio/koszulka_ ... _p5828.xml
http://www.militaria.pl/joker/niezbedni ... _p3029.xml


Osoby chętne do ufundowania dodatkowych nagród proszę o kontakt z organizatorami
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: airwolf »

mamy juz logo zlotu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: Rolo »

"Blog" organizatorów:

W zeszłą sobotę komisja w składzie i pod przewodnictwem dokonała inspekcji ośrodka i doznała następujących wniosków:
Jest Jeszcze zima:
03032012050.jpg
więc ośrodek wygląda jak wygląda, do Czerwca będzie ładniej, choć juz widać że otoczenie jest gicio
03032012052.jpg
Uwaga: na ośrodku występują zdradliwe drzewa i korzenie które mogą się rzucić na osłabionego osobnika wracającego z popitki, w celu odstraszania zalecane latarki.

Domki: są bardziej w kategori „N” jak Nieborów niż „K” jak „Koninki” czyli bardziej ADV niż Hilton (przed sezonem będą jeszcze sprzątane)
03032012048.jpg
03032012045.jpg
03032012044.jpg
Ogólnodostępne kibelki (jest ich więcej):
03032012043.jpg
„Murowana” łazienka znajduje się na końcu ośrodka (widoczna na drugim planie zdjęcia poniżej) gdzie są 4 kabiny prysznicowe napędzane bojlerem o pojemności „gdzieś tak będzie”, więc w godzinach szczytu można a nawet należy spodziewać sie promocji typu „orzeźwienie” gratis. Krany z wodą są pomiędzy domkami.
03032012041.jpg
Na pierwszym planie nasza „Sala Kongresowa” gdzie będą odbywać się kinderbale oraz wspólne posiłki.

Co jeszcze:
Ośrodek zasadniczo nie jest ogrodzony, ogrodzone jest tylko kąpielisko z „Kongresową”, łazienką i polem namiotowym i 2 domkami (w jednym z nich będzie Sztab w drugim prawdopodobnie sklepik z gadżetami TCP) i wstęp na ten teren będzie możliwy tylko za okazaniem identyfikatora. Motury można parkować pod domkami ale zasadniczo to „park maszyn” będzie na terenie ogrodzonym. Kąpiel w jeziorku na własną odpowiedzialność (oficjalnie kąpielisko będzie zamknięte).
Po inspekcji ośrodka udaliśmy sie na tor offroadowy który znajduje się coś ze 2 km od nas:
03032012056.jpg
03032012054.jpg
Ktoś będzie miał mało atrakcji, będzie (najprawdopodobniej) mógł się tam wyhasać do woli.

W związku z tym, że GPSy nas przerażają (boimy się że satelity nam wypalą dziury w głowach) przystąpiliśmy do planowania tras w tradycyjny sposób:
03032012051.jpg
Następnie przejechaliśmy (puszką) i wyznaczyliśmy trasę Rajdu, ale tu zdjęć nie będzie żeby za dużo nie zdradzić. Jednakże niniejszym informujemy, że trasa (ok 120km), atrakcje (z możliwością a nawet koniecznością zwiedzania) jak i same zadania; będą przekozackie więc kto na niego nie pojedzie jest Trąba i będzie żałował :tongue: . Trasa jest poprowadzona w większości po mało uczęszczanych asfaltach 7-mej kategorii z kilkoma odcinkami szutrowymi więc zalecamy jazdę motocyklami klasy Trampek.
Roadbook jest prawie gotowy, później wrzucimy parę przykładowych obrazków z niego aby wszystkim niezdecydowanym unaocznić że to cudo to jest zbiór piktogramów w których 3 latek (albo Chili) by się połapał, nawet na mapie nie trzeba się znać. Natępny objazd już na motongach planowany za 2 tyg.
Pytania, sugestie, wnioski, w Luźnych albo Obcisłych gatkach
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: airwolf »

tak wygladaja przykladowe dwa piktogramy informujace za ile km i jak nalezy skrecic
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: airwolf »

Nagrody od Buk Rower dla uczestników Zlotu Transalpclub Wilczyn 2012:

"Motocyklista doskonały" i "Motocyklista doskonały. Droga do mistrzostwa" - Davida L. Hough'a
"Przyspieszenie", "Przyspieszenie II" i "Przyspieszenie II DVD" - Keitha Coda
"Strategie uliczne" - Davida L. Hough'a
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: airwolf »

Dodatkowo dostajemy na nagrody 3 bluzy termoactive TCP
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: Wolo »

Tylu sponsorów, tyle nagród...chyba trzeba podnieść wpisowe ;)
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
scorpion
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 312
Rejestracja: 19.06.2008, 14:48
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: DKL

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: scorpion »

Firma http://www.bodocar.pl/ zasponsoruje nagrody dla uczestników sobotniego rajdu TCP

1 miejsce- opona TKC 80 90/90-21
2 miejsce- montaż i wyważenie komputerowe kpl. opon (przód i tył)
3 miejsce- montaż i wyważenie komputerowe opony (przód albo tył)

Montaż i wyważenie komputerowe w firmie Bodocar
TA tylko dla orłów
Nie jedź szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: airwolf »

Do grona sponsorów dołączyła firma motolancuchy.pl

3 x spray do łancucha
3 x siatka bagazowa
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: Rolo »

Witamy kolejnego sponsora nagród :ok:

Dzięki Dankowi sklep turystyczny http://www.etraper.pl
ufundował 3 wysokiej jakości koszulki termoaktywne High Type:
http://www.trikom.pl/sklep/joomla1524/i ... 1&Itemid=2
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Blog organizatorów

Post autor: Rolo »

Blog organizatorów Part Tfu pt. „Kto do cholery wpadł na pomysł robienia offa"

Tytułem wstępu należy zaznaczyć, że doświadczenie w jazdach offowych oraz w wyznaczaniu tras to my dopiero zdobywamy.

A więc było to pewnego razu podczas objazdu trasy rajdu TCP, jakoś tak przy pierwszym weekendzie kiedy ziemia dopiero po mrozach odtajała. Spotkaliśmy pewnego lokalnego turystę-cyklistę co to każdy kamyczek na wzgórzach Trzebnickich zna. Pan Cyklista popatrzył na mapę, palcem jakieś takie esy floresy wykreślił i wlał otuchę w nasze serca, gdyż w końcu był to jakiś zaczątek do wyznaczania offu, który mnie osobiście cholernie przerażał. W czasie przemowy Pan Cyklista roztoczył przed nami między innymi wizję przepięknego widoku, który roztacza się z niewielkiego pagórka zaraz przy Wilczynie, na którą to górkę prowadzi taka kameralno-sympatyczna dróżka polna kwieciem umajona i gdzie dzięcielina pała, na którą on to sobie wjeżdżał rowerkiem przed śniadaniem, do tego tyłem. No tośmy pojechaly…
DSC00716.JPG
DSC00719.JPG
W czasie prób wydostania się z tego przedsionka piekieł stwierdziliśmy, że Pan Cyklista to był sam Szatan przebrany :twisted:

Zawracanie na tych koleinach pokrytych breją liściasto-błotnistą wyglądało tak:



TKC 80 po jedenkomazerotrzysekundowym kontakcie z breją liściowo-błotną wygląda tak:
DSC00725.JPG
No tośmy zaczęli z przytupem te offy, minki nam zrzedły i jakoś tak się nam ofrołdować odechciało. Po powrocie odbyła się dyskusja na temat czy lubimy zlotowiczów, był plan, żeby uznać, ze wcale ich nie lubimy i ich tam wpuścimy, wyników dyskusji nie podamy, żeby kogoś nie zniechęcać :cool:

Jako, że sroce spod ogona my nie wypadli to sie nie poddalismy i jakiś czas później zrobiliśmy kolejne podejście do sportów extremalnych. Ubrani w buzery , ochraniacze, wysokie buty crossowe, gogle, z camel bagami, tripmasterami, gpsami, sprzętem do sygnalizowania pozycji pod lawiną oraz z poduszkami z gęsim pierzem usiedliśmy przed komputerem i odpaliliśmy Google earth. Z lotu satelity pomazaliśmy mapkę po wszelkich kreskach, które równie dobrze mogły być dróżką polną, leśnym duktem, rowem melioracyjnym lub dopływem Odry. W międzyczasie wykonaliśmy telefon do Nadleśnictwa w Obornikach, gdzie telefon odpowiedział, że spoko, że OK, ze się dogadamy i ogólnie wielki pozytyw.
Kreseczki z Googla przerzucone do GPSa i pojechalim.

Wyruszyliśmy w składzie Airwolf, Herflik, Skippy, Skalpel i ja (przez chwilę jechał też Bajrasz, ale przegrał nierówną walkę ze męczącym kacem), czyli 2 Afryki na kostkach i 3 Trampoliny na szosówkach.
IMG_0248.JPG
IMG_0253.JPG
Zdjęcia pokazują mniej więcej jak wyglądała trasa. Było 2 dni po deszczu i ja bym określił to tak, że na kostkach to był całkiem niezły fun i jechało się dosyć lekko, szosówki już tak lekko nie miały
IMG_0285.jpg
, więc fun był nieco większy no i nie obyło się bez walki zakończonej efektownymi padami, ze strat odnotowano jedną ułamaną klamkę (warto mieć zapas jeśli się jedzie na offa) oraz upieprzone ciuchy.
Poniżej warsztat pod chmurką wymienia klamkę
IMG_0270.JPG
Odnotowano też znaczne ilości piachu, którego niewątpliwą zaletą jest fakt, że szybko woda przez niego przelatuje i znika, ale jednocześnie również suchy daje możliwość zaliczenia efektownego lotu kosząco-nurkującego.
IMG_0289.JPG
Niemniej konkluzja była pozytywna i odpowiedź na pytania, czy da się na szosówkach była „Da się choć nie bez adrenalinki”. Mieliśmy poczucie, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty i byliśmy przekonani że MAMY OFFA!

Uchahani jak norki pojechalim z trasą przejazdu do leśników, gdzie na dzień dobry Pan vice nadleśniczy wyciągnął nam artykuł, o którym głośno ostatnio, np. tu:
http://www.scigacz.pl/Polski,offroad,zd ... 18143.html

Podobno dosyć o tym głośno wśród „zielonych” i mimo, że to ciągle nic oficjalnego to nikt się nie odważy teraz wydać zgody na legalny przejazd przez lasy.
Pan leśniczy w sumie był wkurzony że im się wpierdzielają w decyzyjność i zwyczajnie było mu nas żal (może dlatego, że głośno szlochaliśmy). W jednej sekundzie się okazało, że NIE MAMY OFFA! Dzięki Bogu uratował nas ten sam leśniczy, który mimo, że ma roboty od groma siedział z nami półtora godziny i rozrysował zarys trasy omijającej tereny będące pod ich kuratelą.

No tośmy pojechaly znowu, 1-go Maja zamiast pochodu. Pogoda upalna, deszczu nie było ładnych kilka dni, więc wycieczka zgodnie została ochrzczona „Tour De Kurz”, do tej pory czuje piach między zębami. Wyszło coś koło 65 km.
DSC00742.JPG
DSC00738.JPG


Jednakże w tym wypadku, odpowiedź na odwieczne pytanie „czy cza kostki?” brzmi: „jak Bog da”. Bo o ile na sucho to i na slikach da rady, ino trza gazu i dzida, to jak popada to będą odcinki, które nawet na kostkach zamienią się w przeprawówkę. Trasa jest ewidentnie trudniejsza od tej pierwotnej (pokrywa się gdzieś tak w 50 %) i na mokro będzie jazda.
Trasa kawałkami przebiega przez lasy (to te najtrudniejsze odcinki), ale po drogach gminnych, kilka razy przebiega w pobliżu osad ludzkich, więc już teraz duży apel o zachowywanie się w tych miejscach przyzwoicie bez dzidowania, kurzenia, tudzież innego wieśniactwa typu przejeżdżanie przez pola, boiska itp. Czasem spotka się spacerujących ludzi, więc trzeba pamiętać że to nie jest zamknięty tor, tylko jeździmy po dobrach wspólnych ogólnoludzkich. Sporo razy trzeba wjechać na asfalt, czasem na mocno uczęszczane drogi, więc uważać i się rozglądać.

Ważna informacja: natenczas na offa zapisało się coś koło 50 maszyn, nie ma bata, żeby przeprowadzić taką procesje przez w jednej kupie, więc plan jest taki:
Za jakiś czas rzucamy na forum pliki z trasami, które trzeba sobie wgrać w navi, nie masz navi – szukasz kogoś kto ma i się pod niego podłączasz, innej możliwości niestety nie widzimy. Jak dla mnie to więcej niż 6 maszyn na grupę offową to dużo, jedno navi na grupę wystarcza.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: Rolo »

W związku z kilkoma „zapytaniami”* dotyczącymi przyjazdu na zlot „gościnnie” uprzejmie informujemy że niechetnie ale możemy zaproponować co następuje:
1/ w cenie 30 zł/dzień można wykupić identyfikator jednodniowy typu „GOŚĆ”.
2/ Id „GOŚĆ” uprawnia jedynie do przebywania na ośrodku podczas jednego dnia zlotu.
3/ Chcąc przyjechać odwiedzić nas w piątek i sobotę należy za każdym razem wykupić ID na dany dzień.
4/ Posiadacze ID „GOŚĆ” nie mogą nocować na ośrodku. „GOŚĆ” nie ma również zapewnionych żadnych posiłków
5/ Gość może brać udział w rajdzie wg roadbooka, jednak nie będzie klasyfikowany, przez co nie może otrzymać żadnej nagrody.
6/ Ze względu na dużą liczbę chętnych GOŚĆ nie może jechać trasą OFF
7/ Ponieważ będziemy mocno „pilnowani” przez właściciela ośrodka pod względem noclegów, każdy „GOŚĆ” musi mieć na smyczy odpowiednio oznaczony identyfikator.
8/ Opcja ta jest dostępna tylko dla forumowiczów wiec jak przyjadą chłopaki z pobliskiej dyskoteki to tak nie wejdą :)

*niektóre ”zapytania” wyglądały mniej więcej tak: „eee tam się będę rejestrował, mam nie daleko to przywiozę swoja flaszkę, prześpię się pod drzewem, przecież jestem na tym forum pincet lat znam tam wszystkich to przecież se wejde”
Poza podnoszeniem nam ciśnienia takie podejście jest ewidentnie nie fair wobec pozostałych zlotowiczów dlatego z góry dziękujemy za zrozumienie.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: Rolo »

Kolejne wsparcie otrzymalismy od Szparaga i Mileny oraz ich Stajni Motocyklowej

http://stajniamotocyklowa.pl/

którzy na zlocie służą pomocą uczestnikom z ewentualnymi problemami technicznymi oraz jesli będzie czas i zainteresowanie przeprowadzą szkolenie techniczne.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
scorpion
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 312
Rejestracja: 19.06.2008, 14:48
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: DKL

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: scorpion »

Firma http://www.bodocar.pl/ zasponsoruje nagrody dla uczestników sobotniego rajdu TCP

1 miejsce- opona TKC 80 90/90-21
2 miejsce- montaż i wyważenie komputerowe kpl. opon (przód i tył) lub litr oleju castrol 10w40 (do wyboru)
3 miejsce- montaż i wyważenie komputerowe opony (przód albo tył) lub smar do łańcucha castrol (do wyboru)

Montaż i wyważenie komputerowe w firmie Bodocar
TA tylko dla orłów
Nie jedź szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: Rolo »

Aha i jescze Kuzi dołączył do "małych sponsorów" :) zlotu bo wyczarował skądś (nie chce wiedzieć skąd) całą furę gadżetów penego browaru które zostaną również rozdysponowane pomiędzy zlotowiczów.
:thumbsup:
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: Zlot TCP Wiosna 2012 - Oficjalnie

Post autor: kuzi4 »

Jak skąd? Z garażu oczywiście :tongue:
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość