Wiosenny Zlot - pytania

11 - 13. 06. 2010
Awatar użytkownika
MATUZO
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 31.01.2009, 12:34
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: MATUZO »

Hej !! Grzechu daj znać czy ze zlotem nic się nie zmienia. Te powodzie, zalania, burze i Bóg wie co jeszcze. Dzięki !!
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

MATUZO pisze:Hej !! Grzechu daj znać czy ze zlotem nic się nie zmienia. Te powodzie, zalania, burze i Bóg wie co jeszcze. Dzięki !!
"Miejscowość i lokalizacja ośrodka w żadnym razie nie są zagrożone sytuacją powodziową"
Cyt. Kierownika Ośrodka,
tak że wszystko bez zmian, modlić się o pogodę......
DRZ
Awatar użytkownika
MATUZO
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 31.01.2009, 12:34
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: MATUZO »

Grzechu pisze:
MATUZO pisze:Hej !! Grzechu daj znać czy ze zlotem nic się nie zmienia. Te powodzie, zalania, burze i Bóg wie co jeszcze. Dzięki !!
"Miejscowość i lokalizacja ośrodka w żadnym razie nie są zagrożone sytuacją powodziową"
Cyt. Kierownika Ośrodka,
tak że wszystko bez zmian, modlić się o pogodę......
Spko pogoda zamówiona :D
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

Z powodów odemnie niezależnych (szczegóły w dziale Lokalne-lubelskie) pod znakiem zapytania stoi trasa Off :banghead: :mad:
Mam nadzieję że wszystko skończy sie dobrze ale w tej sytuacji nasuwa mi się jedynie stare słowiańskie przysłowie: " planował pierdnąć to się zesrał".
Kolego Wąski... :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
DRZ
hiszpan
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 270
Rejestracja: 22.03.2009, 20:39
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: gostynin

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: hiszpan »

Grzechu nie przejmuj się czasami nie wszystko zależy od nas ....czy z offem czy bez będzie dobrze :crossy: :impreza: :zabawa: i nawet pogoda tego nie zmieni :witch:
robertwwl
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 246
Rejestracja: 10.05.2009, 20:50
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wołomin

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: robertwwl »

Spoko Chłopy, Dzisiaj z Zenkiem i Bełkotem polataliśmy po okolicach Firleja i uwierzcie mi, jest gdzie pooffować :grin: . Co prawda w czasie jednego przelotu nie da się wytyczyć konkretnej trasy, ale jak ktoś będzie chciał się zmęczyć i potaplać w błotku (no chyba że wsiąknie :lol: ) to będzie zadowolony.
A na dowód tego że dzisiaj było zajebiszczo :ok: to ja swojego nie umyję, żebyście mieli czego zazdrościć. :ec: :ec: :ec:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: ostry »

No to jest jakieś pocieszenie.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
exuser

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: exuser »

Luz, damy radę upier...ić :haha: :haha: :haha: nawet niekoniecznie w błocie. Trasami off się nie łam, najważniejsze,że zrobimy mityng :crossy: :crossy: :impreza:
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: gerard »

To jak z Zenkiem wytyczyliście trasy to,strach się bać, kostki pewnie będą niezbędne :wink:
Meex
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 17.05.2010, 01:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Meex »

kurde... ostatnio jak w niewielkie błoto wjechałem to się czułem jak na lodzie i glebe zaliczyłem z dziewczyną. ale mooooże damy radę :tongue: najwyżej odpadniemy z offa.
robertwwl
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 246
Rejestracja: 10.05.2009, 20:50
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wołomin

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: robertwwl »

gerard pisze:To jak z Zenkiem wytyczyliście trasy to,strach się bać, kostki pewnie będą niezbędne :wink:
Coś w tym jest, mi nawet łańcuch z zębatki ściągnęło, w błocie po pas :wink: no dobra, po kolana :lol:. Ale jak zwykle, brać trampkowa nie zostawiła człowieka w potrzebie :thumbsup: :thumbsup:
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

Pojawiły się głosy odnośnie podstaw moralnych naszego Zlotu w sytuacji powodziowej jaka nawiedzila rejony w których będziemy obcować.
Nie do końca mam na takie pytania rozsądną odpowiedź bo:
- nikt nie przewidział takiej sytuacji a sprawy organizacyjno-finansowe dotyczące Zlotu posunęły się już daleko.
- kac moralny w jakimś stopniu jest (my serwujemy sobie przejażdżki a gdzieś opodal ludzie nie mają gdzie spać)
- żeby uniknąć takich sytuacji pod koniec tygodnia uaktualnię informacje dotyczące stopnia ew. szkód popowodziowych na terenach przez które przebiegać będzie trasa w celu ew. korekty.
- może wyjściem z tej stresujacej moralnie sytuacji byłaby zbiórka pieniędzy przeprowadzona na miejscu Zlotu i przekazania jej (w jakiejkolwiek formie) ludziom poszkodowanym w tej tragedii np. położonej w pobliżu Kazimierza gminie Wilków o której napewno każdy słyszał.
Może byłaby to w jakimś stopniu forma pozytywnego postrzegania motocyklistów a przy okazji rozwiazałoby to dylematy moralne.
Całego świata nie naprawimy ale może chociaż malutką część.
DRZ
Awatar użytkownika
graphia
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 655
Rejestracja: 18.06.2008, 23:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: graphia »

Grzechu, pierwszy podpiszę się pod projektem zbiórki kasy na powodzian.... :thumbsup:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: ostry »

Hmmm, no rzeczywiście Kazimierz - jeden z punktów zlotu . Dzisiaj tamtędy rano przejeżdżałem ( w str Puław), wieczorem już droga zamknięta . Problem w tym ,że nie wiem czy wogóle nie będzie takiej prośby od włodaży miasta jak podczas ostatniej majowej fali , by nie odwiedzać ich w ten weekend aby nie utrudniać prac związanych z ratowaniem . Chyba ,że zmiana trasy "on" i punktu docelowego choć tu już z czasem :dupa: . Mówię tak jako osoba Kazimierzem znudzona , dla wielu uczestników zlotu , to miasteczko będzie pewnie ważnym punktem programu :niewiem: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
LukaTrampek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 214
Rejestracja: 24.07.2009, 10:31
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: LukaTrampek »

Grzechu pisze: może wyjściem z tej stresujacej moralnie sytuacji byłaby zbiórka pieniędzy przeprowadzona na miejscu Zlotu i przekazania jej (w jakiejkolwiek formie) ludziom poszkodowanym w tej tragedii np. położonej w pobliżu Kazimierza gminie Wilków o której napewno każdy słyszał.
Może byłaby to w jakimś stopniu forma pozytywnego postrzegania motocyklistów a przy okazji rozwiazałoby to dylematy moralne.
Całego świata nie naprawimy ale może chociaż malutką część.
Jestem całkowicie za :thumbsup: zrobimy zbiórkę na miejscu zlotu? czy na forum?
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Remi »

Grzechu pisze:Pojawiły się głosy odnośnie podstaw moralnych naszego Zlotu w sytuacji powodziowej jaka nawiedzila rejony w których będziemy obcować.
Nie do końca mam na takie pytania rozsądną odpowiedź bo:
- nikt nie przewidział takiej sytuacji a sprawy organizacyjno-finansowe dotyczące Zlotu posunęły się już daleko.
- kac moralny w jakimś stopniu jest (my serwujemy sobie przejażdżki a gdzieś opodal ludzie nie mają gdzie spać)
- żeby uniknąć takich sytuacji pod koniec tygodnia uaktualnię informacje dotyczące stopnia ew. szkód popowodziowych na terenach przez które przebiegać będzie trasa w celu ew. korekty.
- może wyjściem z tej stresujacej moralnie sytuacji byłaby zbiórka pieniędzy przeprowadzona na miejscu Zlotu i przekazania jej (w jakiejkolwiek formie) ludziom poszkodowanym w tej tragedii np. położonej w pobliżu Kazimierza gminie Wilków o której napewno każdy słyszał.
Może byłaby to w jakimś stopniu forma pozytywnego postrzegania motocyklistów a przy okazji rozwiazałoby to dylematy moralne.
Całego świata nie naprawimy ale może chociaż malutką część.
Nie dajmy sie zwariować. Ludzie przeżywają dramat i nie ma co do tego wątpliwości, wiem o tym bo ostatnie dni byłem oddelegowany do pomocy powodzianom. Myślę jednak że żaden z nich nie obrazi sie za to ze bawimy się na zlocie. Przecież nie będziemy tańczyć na wałach.Takie jest życie że jedni przeżywają chwile szczęścia inni dramaty. Słusznym pomysłem jest chęć pomocy i też jestem za. Tu proponuje łorganizatorom skontaktować się z lokalną Ochotniczą Strażą Pożarną, dowiedzieć się kto takiej pomocy potrzebuje najbardziej i gdzie ewntualnie taką pomoc bylibyśmy w stanie dostarczyć sami...w koncu transalp wiele potrafi...a jeśli już sami nie damy rady to jakos bezposrednio do tej pomocy przyczynić. Bez paniki przyjedziemy, zobaczymy i może jak sie uda pomożemy.
Awatar użytkownika
dzikm
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 81
Rejestracja: 03.04.2010, 20:22

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: dzikm »

Witam
A jakbym tak wpadł bez zapowiedzi, pierdzielnał się w namiocie i zapłacił na miejscu organizatorowi za frykasy, to stałoby się coś złego ?
I nie przyjechał trampkiem tylko Suzuki freewind xf 650 :) ?
Awatar użytkownika
Piterek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 242
Rejestracja: 25.09.2008, 16:49
Lokalizacja: Piotrków Tryb

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Piterek »

dzikm pisze:Witam
A jakbym tak wpadł bez zapowiedzi, pierdzielnał się w namiocie i zapłacił na miejscu organizatorowi za frykasy, to stałoby się coś złego ?
I nie przyjechał trampkiem tylko Suzuki freewind xf 650 :) ?
Umi czytać???
Na pierwszej stronie postu o Zlocie masz ukrytą odpowiedź :thumbsdown: :banghead: ...
"NIE MA OPCJI : BEZ JEDZENIA, NA JEDNĄ NOC, BEZ SPANIA !!!!"
a swoją drogą pytanie bezczelne na maksa :thumbsdown: .
chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek.... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Remi »

Piterek pisze:
dzikm pisze:Witam
A jakbym tak wpadł bez zapowiedzi, pierdzielnał się w namiocie i zapłacił na miejscu organizatorowi za frykasy, to stałoby się coś złego ?
I nie przyjechał trampkiem tylko Suzuki freewind xf 650 :) ?
Umi czytać???
Na pierwszej stronie postu o Zlocie masz ukrytą odpowiedź :thumbsdown: :banghead: ...
"NIE MA OPCJI : BEZ JEDZENIA, NA JEDNĄ NOC, BEZ SPANIA !!!!"
a swoją drogą pytanie bezczelne na maksa :thumbsdown: .
Myślę że tu Piterek żeś sie troche zapędził. Pytanie bezpośrednio do organizatora. Kolega nie zapytal czy bedzie mógl wpaść na jeden dzień i zaplacić połowę ;) może organizator ma jakieś oferty last minute za np 500zł od łba ;).
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: B3stia »

Można przyjeżdżać, motocykl nie ma znaczenia, rozliczenie ustalisz z Grzechem.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość