Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

12 - 14. 09. 2008
Awatar użytkownika
GRACJAN88
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 105
Rejestracja: 17.06.2008, 15:08
Lokalizacja: Dark Side of Stettinum/Warszawa

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: GRACJAN88 »

:resp:
Awatar użytkownika
Belkot
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 250
Rejestracja: 13.06.2008, 07:41
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Makówka

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: Belkot »

Dziękuję Wszystkim za przybycie, :thanks:
Cieszę się, że pomimo niedogodności będących moim udziałem :swieczki: bawiliście tak dobrze :ok: . Jak widać „nie szata zdobi człowieka”. :whip:
Parę uwag na przyszłość dla tych, którzy wybierają się lub organizują spotkania TAC.
W mojej ufności i otwartości do ludzi popełniłem kilka błędów :banghead: :
- przykro mi, że osoby, które rezerwowały noclegi nie poinformowały mnie, że nie przyjadą; to spowodowało, że można było inaczej rozplanować ludzi którzy przyjechali, np. ludzi z namiotów przenieść do pokoi i inaczej rozmieścić pary;

-przykro mi, że część osób ,które przyjechały mając rezerwację noclegów nie skorzystały z niej, śpiąc na tzw. „Kocią łapę”;

- przykro mi, że zdarzyły się przypadki „korzystania” ze śniadania pomimo wcześniej deklaracji , że śniadania jeść nie będą(brak opłaty).

Wniosek na przyszłość – Pełne opłaty należy pobierać przed spotkaniem – uniknie się rozczarowań.

Wszystkie powyższe uwagi dotyczą na szczęście niewielkiej grupy naszej społeczności i niech to te osoby wezmą sobie te uwagi pod rozwagę. Wszyscy pozostali, niech je oleją, ponieważ jesteście wielcy i jestem zaszczycony, że mam w Was wspaniałych kompanów na dobrze i na złe.

Z wyrazami szacunku,
belkot
Na koniec Świata i jeszcze dalej ...
http://picasaweb.google.com/bodgan.adamiec
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: rumun »

dobrze prawi - - -
nie mam już nic
Awatar użytkownika
dandan
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 400
Rejestracja: 13.06.2008, 07:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: dandan »

rumun pisze:dobrze prawi - - -
... dać mu .... soku.

Bełkot, udało się poskładać katamarana ?
Transafricalp beta
T7
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: jacenty »

Ja spalem pod namiotem i zmarzlem jak chlera ale jest teraz co wspominac i uwazam, ze bylo zajefajnie. :thumbsup: . Druga noc nie spalem pod namiotem tylko z takim kolesiem w jednym lozku :grin:. Az nie chce mi sie wierzyc, ze ktos z naszego klubu potrafilby sie wbic na impreze na krzywy ryj :mad:. Ogolnie bylo w deche. Jescze raz dzieki dla wyszystkich za badz co badz mila atmosfere :punk:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
braFF
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 317
Rejestracja: 03.07.2008, 10:25
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: braFF »

Ja obie noce spałem w namiocie tak jak deklarowałem.
Sniadania jadłem tak jak zadeklarowałem i opłaciłem na ognisku pierwszego dnia.

Trochę mnie zmartwił Bestia dzwoniąc do mnie w niedziele.. że chyba coś nie tak wyszło z rozliczeniem za koszulki.

Panowie i Panie ! Musimy trzymać klasę. Kolejny zlot niech będzie tego dowodem.
Tak jak i napisałem wcześniej. Na pewno zdecydowana większość z nas to osoby uczciwe.
Ale najlepszym rozwiązaniem jest podanie kosztu zlotu, jednego dla wszystkich (z opcją opłacenia z góry noclegu
pod dachem czy w namiocie) i muszą wszyscy zdecydować czy chcą jechać czy nie, czy ich stać na uczestnictwo czy nie..
przelać kasę w terminie i przyjeżdzać.

pzdr.


"Motocykl? Nie, to nie jest moje życie. To moja wolność."
Awatar użytkownika
Thorgal77
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1341
Rejestracja: 20.06.2008, 22:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Hindenburg (Zabrze)

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: Thorgal77 »

Braff - Koszulki koszulkami ( sam kupilem )

ale nie mozesz ujednolicac lub odizolowywac ludzi z mniejszym budrzetem... i powiem ci ze niektorzy mogą nie miec akurat tej kasy na nocleg, albo chcą po kosztach... bo przeciez uczestnictwo w zlocie jest za darmo?

rozumie ze sie płaci za koryto i za spanie to normalne i nie podlega dyskusji...

ale co zrobimy jak znajdą sie np 2 osoby ktore zechcą sie przespać na dziko w okolicy i nie zapłacą za to nic i same będą sie zywic ... bo poprostu nie muszą miec warunkow domowych, i moze inaczej - lubią tak. - zlinczujemy ich? , nie pozwolimy im z nami jeździc czy przebywac przy ognisku? ( za siedzienie przy ognisku trzeba płacic czy za kiełbaski? ) nie bedziemy z nimi gadac... troche by to było dziwne...

rozumie ze reguły niby są proste... ale tu juz występuje dzielenie sie grupy i brak wolności... albo płącisz kase albo wypierd... a chyba liczy sie osoba ( i trampol :roll: )
Wymiana uszkodzonych membran gaźnikowych XL600V, XL650, XRV750 RD04, XRV650 RD03 i inne

pancerne mocowania ścienne lub podłogowe do motocykla
viewtopic.php?f=169&t=10135
Częsci motocyklowe
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: jacenty »

Ja osobiscie uwaza, ze jezeli ktos chce spac i sie zywic na wlasny rachunek to ok. Jezdzic z nami moze kazdy kto tylko nadazy (nawet motorynka). Niestety jezeli chodzi o ognisko to wszyscy, ktorzy chca brac w nim udzial powinni uiszczac wskazana oplate (nawet jezeli jest zawyzona).
Przywklad: na ostatnim zlocie bylem z zona i zaplacilem zeby sie nie wylamywac z grupy 80zl chodz zonka nic kompletnie nie zjadla poniewaz ma scisla diete. Wlasciciele pensjonatu przygotowali miejsc na tyle osob ile wplacilo i efekt byl taki, ze nie mialem gdzie usiasc i na czym jesc.
Niestety ale jezeli ktos decyduje sie na udzial w zlocie to musi sie liczyc, ze pewne koszty bedzie musial poniesc, a jezeli sie z nimi nie zgadza to moze brac udzial w lataniu po okolicy i tyle.
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
Młody
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 82
Rejestracja: 04.07.2008, 15:31
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: Młody »

Thorgal nie zrozumiałeś o co chodziło - nie chodzi o to że jak ktoś nie ma pieniędzy na spanie to nie może na zlot przyjechać. Oczywiście że może jeśli chce spać w namiocie (jeśli ośrodek nie zechce pieniędzy za namiot albo będzie spał w innym miejscu) żywił się sam na własną rękę to oczywiste jest że równie dobrze może z nami spędzać czas płacąc czy nie płacąc niema żadnej różnicy. Nie płacimy za przyjaźń klubową tylko za takie bajery jak jedzenie czy spanie.

Dla mnie błędem jest opcja tak jak była teraz czyli: kto chce śniadanie kto chce obiad bo właśnie wyszło jak wyszło.

Opcja jest taka: Płacimy 100zł mamy kolacje śniadanie kolacje śniadanie - każdy płaci tyle samo niema rozczarowań i jesteśmy happy. Nie robi się zbędne zamieszanie.

Zloty płatne nie są i nigdy nie będą - dopóki ja w tym klubie jestem i go stworzyłem :) :)

Aczkolwiek czasem warto jest dołożyć do całej imprezy z 20-30zł i przespać się w "nieco" lepszych warunkach.
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: jacenty »

Dobrze Młody gada !!! Uwazam, ze zlot wiosenny jak na Polske jest w atrakcyjnej cenie i jest do niego tyle czasu, ze odkladajac 1zl dziennie uzbieramy ok 250zl :smile:. Ja juz zaczalem zbierac poniewaz u mnie sie nie przelewa :wink:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: rumun »

jacenty pisze:Dobrze Młody gada !!! Uwazam, ze zlot wiosenny jak na Polske jest w atrakcyjnej cenie i jest do niego tyle czasu, ze odkladajac 1zl dziennie uzbieramy ok 250zl :smile:. Ja juz zaczalem zbierac poniewaz u mnie sie nie przelewa :wink:
Jacenty jestem ci winny dwa razy po 1 zł . a wiec mozesz sobie w weekend nie odkładac - zawsze to dwa dni bez wyżeczeń :ok:
nie mam już nic
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: B3stia »

hahaha dobre, możesz wrzucić więcej na tace w niedziele.
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: jacenty »

Mam wiaderko plastikowe po sledziach i tam wrzucam po 1zl w ten sposob uzbieram na zlot. :tongue:
...a Rumun niech sobie wrzuca do swojego wiaderka (najlepiej pod fotel) hehe
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
Thorgal77
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1341
Rejestracja: 20.06.2008, 22:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Hindenburg (Zabrze)

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: Thorgal77 »

To ja tez zaczne odkałdac - oddam pare butelek po pivie i bedzie bonus... i jeszcze jakis złom wyszarpie z garazu... pomoge jakiemus dziadkowi przejsc przez ulice to moze z pol renty odda :hammer:
Wymiana uszkodzonych membran gaźnikowych XL600V, XL650, XRV750 RD04, XRV650 RD03 i inne

pancerne mocowania ścienne lub podłogowe do motocykla
viewtopic.php?f=169&t=10135
Częsci motocyklowe
Awatar użytkownika
NaczelnyFilozof
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 585
Rejestracja: 24.08.2008, 09:52
Lokalizacja: Jeleśnia - Żywiec
Kontakt:

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: NaczelnyFilozof »

jacenty pisze:Dobrze Młody gada !!! Uwazam, ze zlot wiosenny jak na Polske jest w atrakcyjnej cenie i jest do niego tyle czasu, ze odkladajac 1zl dziennie uzbieramy ok 250zl
Ja własnie wróciłem z zamkniecia sezonu Jawa/CZ. Daleko nie miałem bo sam organizowałem :lol: Trzy zarąbiste dni. Już kilka Zlotów organizowałem. Im mniej ludzi. Tym lepiej sie robi taką imprezke :roll:
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]
Transalp 600 '91 [Puzzle Edition 2.0]
ArtiK
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 125
Rejestracja: 13.06.2008, 17:28
Mój motocykl: XL600V

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: ArtiK »

Jest jeszcze jedno wyjście z tej sytuacji, które pozwoli uniknąć nieporozumień. Sprawdziło się ono w Kletnie. Myślę tu o talonach na dodatkowo płatne "atrakcje".
Awatar użytkownika
Piszczałka
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 328
Rejestracja: 04.08.2008, 23:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Ryszki /koło Grójca

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: Piszczałka »

Widzę że zlot był udany! Gratuluje! :ok:
A i mam pytanie do osób które była na rekonstrukcji w Brochowie czy bardzo było tłoczno? Czy dało się obejrzeć inscenizację w pełnej krasie
WFM M06 S34 - 1964r
WFM M06 S01 - 1959r
Jawa 350 634
Transalp 87r
Awatar użytkownika
Thorgal77
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1341
Rejestracja: 20.06.2008, 22:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Hindenburg (Zabrze)

Re: Zlot TCP i przyjaciół - Mazowsze, 12-14 wrzesień

Post autor: Thorgal77 »

Piszczałka pisze:Widzę że zlot był udany! Gratuluje! :ok:
A i mam pytanie do osób które była na rekonstrukcji w Brochowie czy bardzo było tłoczno? Czy dało się obejrzeć inscenizację w pełnej krasie

bez drabiny to ciezko obejzec.......
Wymiana uszkodzonych membran gaźnikowych XL600V, XL650, XRV750 RD04, XRV650 RD03 i inne

pancerne mocowania ścienne lub podłogowe do motocykla
viewtopic.php?f=169&t=10135
Częsci motocyklowe
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość