Zębatki łańcuchy tarcze hamulcowe.

Trochę stali, kabelków, gumek ... i motocykl gotowy
v2 ooooo
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 09.01.2022, 21:40
Mój motocykl: XL600V

Zębatki łańcuchy tarcze hamulcowe.

Post autor: v2 ooooo »

Dzień dobry. Poszukuję informacji na temat części podanych w tytule. Po długim przeglądaniu internetu, stwierdziłem, że zżera on tylko cenny czas. Poszukuję stron internetowych gdzie można wyżej wymienione części znaleźć po tablicy wielkości nie jakiś niedorzecznych oznaczeniach fabrycznych. Temat znany wszystkim, którzy usprawniają swoje maszyny. Jeśli ktoś posiada takie informacje, było by bardzo fajnie żeby były ogólnodostępne. Jeśli nie ma, zastanawiam się żeby zrobić gdzieś tabelę z danymi np. tarcz hamulcowych- średnica wewnętrzna, ilość śrub, odstęp między śrubami, ilość zębów a na końcu numer seryjny. Ułatwiło by to pracę wszystkim. Za wszelkie odpowiedzi z góry dzięki i myślę, że temat jest warto rozwinąć.
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Zębatki łańcuchy tarcze hamulcowe.

Post autor: Sylwek »

Zębatki: często korzystam z:
http://www.jtsprockets.com/catalogue/

Tarcze- poszperam.
v2 ooooo
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 09.01.2022, 21:40
Mój motocykl: XL600V

Re: Zębatki łańcuchy tarcze hamulcowe.

Post autor: v2 ooooo »

Sylwek dzięki ale ten link też mam. Chodzi mi raczej o coś z numerami czyli wielkość, średnica, ilość śrób itp. Jutro wieczorem wrzucę link z tarczami. Jak na razie przejrzałem i spisałem wszystkie dostępne ze strony od wielkości 240mm do 320. Nie wiem jak wstawić. To zaoszczędziło by dużo pracy komuś kto przerabia tylnie koło.
v2 ooooo
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 09.01.2022, 21:40
Mój motocykl: XL600V

Re: Zębatki łańcuchy tarcze hamulcowe.

Post autor: v2 ooooo »

v2 ooooo
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 09.01.2022, 21:40
Mój motocykl: XL600V

Re: Zębatki łańcuchy tarcze hamulcowe.

Post autor: v2 ooooo »

https://motofactory.pl/pl/i/Katalogi/8
Ja znalazłem coś takiego. Trochę mam jeszcze w tym kopania ale jakoś mi się nie śpieszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości