Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Trochę stali, kabelków, gumek ... i motocykl gotowy
Awatar użytkownika
Hiszpan11
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 19.06.2008, 11:08
Lokalizacja: Żyraków obok Dębicy

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: Hiszpan11 »

Nie bez powodu Koleszko pisalem do Ciebie o numer telefon
Niestety podniesienie standardu liczy sie z cena a w polsce przeciez Kryzys
Kufry I Osłony Aluu Stelaże Boczne Kontakt na Biuro@adventureparts.pl !!!
ex1
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 128
Rejestracja: 22.07.2012, 22:14
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: ex1 »

Hiszpan11 pisze:Nie bez powodu Koleszko pisalem do Ciebie o numer telefon
Niestety podniesienie standardu liczy sie z cena a w polsce przeciez Kryzys
pisałeś do mnie o numer..?
nic nie mam chyba że przez co innego pisałeś :)
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: Artek »

Czy może ktoś coś wie o koledze? Na maile nie odpisuje, telefonu nie odbiera. Chory, wyjechał za granicę czy jak... Zamówiłem trochę produktów i ani widu ani słychu...
Dominator.
Awatar użytkownika
Piku
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 16.06.2009, 23:52
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: Piku »

Mam ten sam problem. Zamowielem podwyzszenie kiery, kase wyslalem. Napisal mi ze wysyla. Paczka nie dotarla. Napisalem jeszcze raz odpisal ze byl zagranica i ze juz wysyla. Mija juz 2 gi miesiac a ja nie mam ani produktu ani kasy. Co mam sadzidz. Kufry robilem u niego tez z malymi problemami ale mam juz je i to ze 3 lata.
Kurde chlopie jak sie bierzesz za interesy to rob to porzadnie a nie w konia robisz klijentow, albo rzuc to w cholere.
Transalp XL 700V ABS '08
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: skarp »

Jak się aktualnie sprawy mają z kuframi made by Hiszpan11, linia produkcyjna na chodzie, jakieś problemy?
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
Awatar użytkownika
dan_one
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 11.08.2011, 15:54
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: SY

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: dan_one »

Właśnie Hiszpan11 robi jeszcze kufry? bo pisałem na maila adventureparts i dostałęm zwrotkę,że mail nie został wysłany, wiecie coś?
Awatar użytkownika
Krzyho
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 563
Rejestracja: 13.11.2008, 18:19
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Siedlce

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: Krzyho »

Mam gdzieś do niego numer tel nie wiem czy jeszcze aktualny ale jeśli ktoś ma ochotę mogę podesłać na priv.
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: herni74 »

Numer do Hiszpana11 504 285 192
Awatar użytkownika
dan_one
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 11.08.2011, 15:54
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: SY

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: dan_one »

ok.dzięki
Włóczykij
romeciarz
romeciarz
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2013, 09:49
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: Włóczykij »

Neno pisze:Większość ma w granicach 5,5kg, małe pewnie mniej, duże pewnie deczko więcej.
Moje, nominalnie o pojemności 41L mieszczą aż 44L (blisko 10% więcej) ważyły bez mocowań 5,5kg.
Waga z mocowaniem na kanister i butelkę - 6.0kg
Dla porównania Givi Trekker 33L dając pojemność mniejszą od moich o aż 25%! ważą mniej tylko o 10% - czyli 5kg. Nie wiem ile podaje producent- miałem je fizycznie, zważyłem, pobawiłem się - oddałem :)
Wspomniane Trekkery są też o ponad 2cm szersze więc cały zestaw rośnie aż o 5cm.
A jak wyglądają mocowania? Może ktoś mogłby wrzucić fotki?
Włóczykij
romeciarz
romeciarz
Posty: 34
Rejestracja: 16.04.2013, 09:49
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: Włóczykij »

Michal pisze:Ja też się pochwalę, Hiszpan wykonał dla mnie kufry w nietypowych wymiarach - cos między 45 a 37 litrów, z tego co mówił ten rozmiar będzie w stałej ofercie.
Świetnie sprawdziły się na wypadzie, mam problem z umieszczeniem zdjęc więc odsyłąm do wątku z wypadu - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=42&t=4600

http://picasaweb.google.pl/Gradonie/CRO ... 0614308818
Na fotkach dobrze nie widać - oba kufry w takich samych wymiarach czy prawy mniejszy?
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: mirkoslawski »

Piszę opinię o sprzedającym, w jego dziale, choć nie o kufry chodzi. I będę pisał takie "łatki" za każdym razem, dopóki nie zmieni się w Polsce podejście sprzedających do kupujących (pomijam fakt że również klubowicz, że również motocyklista, że wielokrotny klient).

A więc tak...

11-go maja napisałem do sprzedającego, że chciałbym zakupić osłonę łańcucha do AT, bo moja (z nierdzewki) popękała a zlot tuż tuż. Odpowiedź - "mam w garażu, we wtorek wyślę". No i git - kasę przelałem, napisałem, że potrzebuję na weekend bo chcę na zlot założyć i to dla mnie priorytet. We wtorek pytam "I jak" - dostaję odpowiedź "sorki, brakło farby w lakierni" :haha: (w lakierni braków farby na osłonę na łańcuch! no przecież miała być w garażu :lol: ). Pytam - kiedy wyślesz? Odpisuje hiszpan11 " w czwartek, a jak nie to na 100 % w piątek". No i już mnie ciśnienie skoczyło, bo szansa na założenie osłony właśnie zmalała a do zlotu coraz bliżej...Więc jeszcze raz napisałem, że zależy mi na czasie bo MUSZĘ mieć osłonę na zlot, zaproponowałem dopłatę do kuriera...ale co dostałem (po dwóch dniach)? "nie wysłałem, bo mam dużo na głowie" :ysz: (noż qrwa!). W niedziele odpisał, że wyśle w poniedziałek kurierem i dojdzie na wtorek...dzisiaj środa - odpisał, że wysłał pocztą...i do tego NIEPOMALOWANA :thumbsdown:

Morały/wnioseki

1) Lepiej mieć jaja i powiedzieć "sorki, nie dam rady" - ja wiem co mam robić, kupuję gdzie indziej i nadal jestem "zadowolonym klientem"
2) Czasem lepiej kupić u "obcego" bo tam przynajmniej "wyegzekwować można

Nie mam skrupułów w pisaniu takich postów bo czuję się zrobiony w chu...a a na zlot (w sumie jakieś 1500 km) mam do wyboru:
1) jechać bez osłony łańcucha (i nie mieć komfortu, bezpieczeństwa i radochy z jazdy)
2) jechać z moją starą osłoną, połataną i popękaną (i nie mieć komfortu, bezpieczeństwa i radości z jazdy)

Co tu wybrać??? :egh:
Awatar użytkownika
drchiry_pl
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 125
Rejestracja: 07.09.2011, 10:11
Mój motocykl: XL650V

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: drchiry_pl »

Czy ktos jeszcze z forum robi kuferki?
SQ8LUK
Awatar użytkownika
Guzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 10.05.2014, 21:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: Guzu »

Czy nabył ktoś kufry Hiszpana/Traxa lub coś podobnej konstrukcji? Szukam kogoś z Poznania lub Piły (i w promieniu 50km). Chciałbym wpaść pomierzyć i stworzyć własną wariację na temat :)
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: Artek »

Ostrzegam wszystkich przyszłych kupujących u hiszpan11. W zeszłe!!! wakacje zamówiłem u niego kufer centralny, podwyższenie kierownicy i stelaże do 650-ki. Wysłałem pieniądze bo rzekomo już zrobił i wysyła. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zamówionego towaru. W zimę poprosiłem o zwrot pieniędzy (1500 złotych) ale mimo obietnic maili itp. gotówki nie widzę. Na dzień dzisiejszy telefonów ode mnie nie odbiera. OSZUST i KŁAMCA.
Dominator.
Awatar użytkownika
KubaMoto
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 427
Rejestracja: 06.11.2013, 23:50
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gdynia

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: KubaMoto »

Artek pisze:Ostrzegam wszystkich przyszłych kupujących u hiszpan11. W zeszłe!!! wakacje zamówiłem u niego kufer centralny, podwyższenie kierownicy i stelaże do 650-ki. Wysłałem pieniądze bo rzekomo już zrobił i wysyła. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zamówionego towaru. W zimę poprosiłem o zwrot pieniędzy (1500 złotych) ale mimo obietnic maili itp. gotówki nie widzę. Na dzień dzisiejszy telefonów ode mnie nie odbiera. OSZUST i KŁAMCA.
taka sprawa nadaje sie tylko na Policję :thumbsdown: :lanie:
--------------------------------------
Kiedys LS 250 ,BANSHEE 350 2T, YFZ 450, Suzi Gsx 600F, DR 650 SP 44B ...
Teraz Honda Transalp 600V 93r. oraz KLR650A 87r.
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: modern25 »

KubaMoto pisze:
taka sprawa nadaje sie tylko na Policję :thumbsdown: :lanie:
Dla tego polecam kufry od KubaMoto . Uczciwy solidnie i fachowo . niczym firma krzak :) Nawet z gęby wyglada na uczciwego :)
ps.
Kuba . Ciągle robie te wymiary na tą moją małą narzędzówke .Mam nadzieje że z wymiaruje ją do końca wakacji :D
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
KubaMoto
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 427
Rejestracja: 06.11.2013, 23:50
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gdynia

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: KubaMoto »

modern25 pisze:
KubaMoto pisze:
taka sprawa nadaje sie tylko na Policję :thumbsdown: :lanie:
Dla tego polecam kufry od KubaMoto . Uczciwy solidnie i fachowo . niczym firma krzak :) Nawet z gęby wyglada na uczciwego :)
ps.
Kuba . Ciągle robie te wymiary na tą moją małą narzędzówke .Mam nadzieje że z wymiaruje ją do końca wakacji :D
hee,dzieki za reklame firmy "made in garage" :) pukic co oddaje swoje umiejetnosci w obce łapy "bo za mało zamawiali" wiec musiałe, emigrowac :lol:
p.s. rob wymiary bo bede tylko kwilke i wypad....
--------------------------------------
Kiedys LS 250 ,BANSHEE 350 2T, YFZ 450, Suzi Gsx 600F, DR 650 SP 44B ...
Teraz Honda Transalp 600V 93r. oraz KLR650A 87r.
TOMEK_Kepek
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 02.12.2009, 16:17

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: TOMEK_Kepek »

Witajcie,

Ja u Hiszpana jakieś 4 lata temu zakupiłem kufry boczne.
Wydumaliśmy przy okazji mocno nietypowy stelaż pod nie - zawężający szerokość rozstawu kufrów praktycznie do szerokości kierownicy w R1100GS.
Kuferki i stelaż obleciały ładnych parę trasek - Ukraina, Albania, Mongolia.. absolutnie zero problemu. Wszelkie gleby i nawet przypadek zgubienia niezapiętej pokrywy zniosły bez uszczerbku.
Z samym Hiszpanem też najmniejszego problemu nie było - wszystko na czas, wykonane tak jak być powinno, dodatkowo przemiła atmosfera w gratisie.
Co więcej:
Kolega który uczestniczył ze mną w wypadzie do Azji - otrzymał od Hiszpana zestaw kufrów bocznych wraz ze stelażem zupełnie ZA DARMO.. w ramach wsparcie niskobudżetowej wyprawy.

Na szybko przytoczyłem tych klika faktów - dla uzupełnienia tworzącego się właśnie obrazu Hiszpana
Pozdrav!

Kępek
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Premierowe zdjecia Kufrów Aluminiowych By Hiszpan11

Post autor: falco »

mirkoslawski i Artek - dajcie proszę znać czy przekazaliście sprawę do ADM-u forum oraz czy dostaliście jakąś odpowiedź? Czy w ogóle jest zainteresowanie tematem oraz czy/co mają zamiar zrobić, aby takich sytuacji uniknąć? Czy wszystko pozostaje na linii "sprzedający-kupujący"?

Żeby każdy zrozumiał i tradycyjnie nie usiłował dokopywać się drugiego dna:
- chcę wiedzieć czy w razie "W" z jakimś handlującym forumowiczem mam się martwić sam, czy forum wyciągnie jakieś wnioski/kroki, aby starać się podobnych wpadek uniknąć?
Czy ktoś/coś zrobi aby ograniczyć ryzyko pojawienia się ewentualnych kolejnych min?

Osobiście nic nie kupowałem u Hiszpana11, ale ostatnio to już kolejne niewyjaśnione sprawy pojawiające się na forum (także związane z kasą?!).
Zwyczajnie chciałbym wiedzieć u kogo warto kupować a kogo omijać z daleka. Zresztą przez podobne akcje już parę razy włączyła mi się czerwona lampka i zamiast zakupu przez forum (co kiedyś mocno preferowałem) dałem (i jak na razie w tym kierunku zmierzam) daję zarobić obcym...

Bez sensu.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości