Dodatkowe Halogeny U7

Trochę stali, kabelków, gumek ... i motocykl gotowy
Awatar użytkownika
zuber108
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 01.06.2015, 17:42
Mój motocykl: XL650V

Dodatkowe Halogeny U7

Post autor: zuber108 »

Witam ;)mam pytanie czy posiada ktoś Halogeny U7 https://goo.gl/images/prUr9s i zaglądał do ich mechanizmu? Ja takowe posiadam lecz chciałbym żeby służyły mi tylko do jazdy w nocy więc cie potrzebuje świateł krótkich i stroboskopu. Jest możliwość to odłączyć czy coś w tym stylu?
P.s Chciałbym żeby to wszystko było podłączone pod oryginalny włącznik długich w trampku;) Pozdrawiam
Robert Linde
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 45
Rejestracja: 27.11.2016, 17:07
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Zgierz

Re: Dodatkowe Halogeny U7

Post autor: Robert Linde »

Raczej nie możesz podłączyć na stałe z światłami drogowymi ponieważ brak im homologacji. A jak chcesz korzystać tylko w nocy , to włączaj je tylko w nocy. :lol: Niestety można je traktować tylko jako światła dodatkowe.
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1422
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Dodatkowe Halogeny U7

Post autor: sq8crx »

Problem polega na tym że przy podłączeniu nie można włączyć tylko jednej funkcji jaką posiadają czyli hi/lo/strobo. Widziałem gdzieś przeróbki U5 na Youtube ale do U7 nie znalazłem.
Ja zrobiłem dodatkowy przełącznik z układem dwóch przekaźników żeby włączać i wybierać tryb pracy a w razie "W" włączać.
Mnie osobiście bardziej drażni ta czerwona dioda w soczewce. nie wiesz może jak się jej pozbyć?
Awatar użytkownika
zuber108
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 01.06.2015, 17:42
Mój motocykl: XL650V

Re: Dodatkowe Halogeny U7

Post autor: zuber108 »

Wiem wlasnie że nie mają homologacji i dlatego chcę żeby świeciły tylko po włączeniu długich a na dzień jest ring;) Ciekaw jestem czy jest opcja żeby podłączyć się bezpośrednio do diody bez żadnych modułów itp. Jak włączę to świecą jak wyłączenie to nie i koniec;)
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1422
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Dodatkowe Halogeny U7

Post autor: sq8crx »

Znalazłem modyfikacje do u5. Układ może być podobny ale swoich jeszcze nie rozbieralem.
https://youtu.be/KQIRV1y-Q6E
Awatar użytkownika
zuber108
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 01.06.2015, 17:42
Mój motocykl: XL650V

Re: Dodatkowe Halogeny U7

Post autor: zuber108 »

Ooo świetnie;) dzięki wielkie ;) z tego co wiem to U7 różni się tym że ma dodatkowy ring z przodu a U5 nie ale system jest ten sam ;) Problem rozwiązany miłej niedzieli :D pozdro

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości