gmole do 650

Trochę stali, kabelków, gumek ... i motocykl gotowy
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3969
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: gmole do 650

Post autor: ostry »

Powiem tak, temat mnie wciągnął i mam kilka projektów. Będę stopniowo doginał i tworzył gmole z różnych średnic rurek, o różnych kształtach i wielkościach aczkolwiek zawsze wpasowując się w linię moto, żeby stylistycznie w miarę pasowało i spełniało inne funkcje równie ważne, a może i ważniejsze :wink: . Praca będzie dosyć żmudna i czasochłonna ale cena będzie myślę ciekawą propozycją. Na razie powoli, bo mam na głowie również inne sprawy ,kompletuję sprzęt i stanowisko pracy, w wolnych chwilach będę się bawił. Nic więcej nie napiszę, bo nie chce zapeszać :cool: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
mysza
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 105
Rejestracja: 19.04.2009, 11:14
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Lipno

Re: gmole do 650

Post autor: mysza »

OSTRY pisze:Powiem tak, temat mnie wciągnął i mam kilka projektów. Będę stopniowo doginał i tworzył gmole z różnych średnic rurek, o różnych kształtach i wielkościach aczkolwiek zawsze wpasowując się w linię moto, żeby stylistycznie w miarę pasowało i spełniało inne funkcje równie ważne, a może i ważniejsze :wink: . Praca będzie dosyć żmudna i czasochłonna ale cena będzie myślę ciekawą propozycją. Na razie powoli, bo mam na głowie również inne sprawy ,kompletuję sprzęt i stanowisko pracy, w wolnych chwilach będę się bawił. Nic więcej nie napiszę, bo nie chce zapeszać :cool: .
OSTRY!Chłopaku! ja chciałbym zostać właścicielem takich gmoli jakie zainstalowałeś na swoim motongu i to nawet bardzo!widziałem foty i mam tylko jedno pytanie zasadnicze-czy poza halogenami można spokojnie zawiesić na nich sakwy np. rowerowe?każdy dodatkowy kg bagażu na wyjeździe jest na wagę złota :grin: Gdybyś zaczynał produkcję to pamiętaj o mnie, a myślę że by było śmiało oprzeć się o jaki bufet :kolejka: Pozdro z Mazowsza.
Wszyscy leżymy w rynsztoku,ale Trampkarze patrzą w gwiazdy!!
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3969
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: gmole do 650

Post autor: ostry »

Mówisz i masz ale najwcześniej za 2 tygodnie. :smile:
mysza pisze:czy poza halogenami można spokojnie zawiesić na nich sakwy np. rowerowe?
Można sakwy, można rower i rowerzysta też się załapie :lol: Pisz na priva, ustalimy czego konkretnie oczekujesz od gmoli, podeślę Ci kilka pomysłów i sobie coś wybierzesz. :cool:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
hiszpan
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 270
Rejestracja: 22.03.2009, 20:39
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: gostynin

Re: gmole do 650

Post autor: hiszpan »

też mi się podobają ......może pomyślisz też o 700.... :thanks:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3969
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: gmole do 650

Post autor: ostry »

Na razie bawię się w 650, bo takowy posiadam. Choć jak się tak przyglądałem 700, to jest o wiele łatwiej coś wykombinować, zarówno z kształtem jak i z mocowaniami.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość