Skrócenie kierunkowskazów

Trochę stali, kabelków, gumek ... i motocykl gotowy
Awatar użytkownika
G0LDI
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 28.05.2014, 09:59
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Reda

Re: Skrócenie kierunkowskazów

Post autor: G0LDI »

Śruby dokupilem bo oryginalne zostały w gumie o którą właśnie skracamy kierunki. Dwie śruby z nakrętkami jakieś niecałe 2 zł. Tokarz mi je przestrzelił a spawacz dospawał płaskowniczek.
Awatar użytkownika
Mazak
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 08.12.2011, 00:57
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Spalding/Warszawa

Re: Skrócenie kierunkowskazów

Post autor: Mazak »

dzięki
o to mi chodziło
Awatar użytkownika
Mazak
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 08.12.2011, 00:57
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Spalding/Warszawa

Re: Skrócenie kierunkowskazów

Post autor: Mazak »

Ja nie mam dojścia do tokarza ale zauważyłem że kierunki od Horneta (tego starszego) są identyczne i krotsze jak już je zdobędę to dam znać jak wyszło :roll:
Vlado
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 16.07.2015, 22:47
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy

Re: Skrócenie kierunkowskazów

Post autor: Vlado »

Wysłałbym zdjęcia swoich, króciutkich kierunkowskazów (Oxford, LED-y, na gumowych, elastycznych podstawkach, koszt 120 PLN), osadzonych w oryginalnych otworach montażowych, ale nawet po lekturze instrukcji wklejania zdjęć na forum nie jestem niestety mądrzejszy i nie umiem tego zrobić....
Jak mi ktoś podeśle swój adres mailowy, to mu je wyślę mailem.
Kod kierunkowskazów: 0F364 Black, Ofxord
Vlado
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 16.07.2015, 22:47
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy

Re: Skrócenie kierunkowskazów

Post autor: Vlado »

Vlado pisze:Wysłałbym zdjęcia swoich, króciutkich kierunkowskazów (Oxford, LED-y, na gumowych, elastycznych podstawkach, koszt 120 PLN), osadzonych w oryginalnych otworach montażowych, ale nawet po lekturze instrukcji wklejania zdjęć na forum nie jestem niestety mądrzejszy i nie umiem tego zrobić....
Jak mi ktoś podeśle swój adres mailowy, to mu je wyślę mailem.
Kod kierunkowskazów: 0F364 Black, Ofxord
A tu link: https://picasaweb.google.com/1096493601 ... 4KT8rbokwE
Solidworks
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 732
Rejestracja: 03.02.2014, 22:09
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Skrócenie kierunkowskazów

Post autor: Solidworks »

Goldi tek kuferek boczny to jaki jest 44 czy 40 l. Bo ładnie wygląda a się przymierzam do kupna. :tongue:
Nawiasem mówiąc to napisz jakie to śruby i płaskownik bo też chcę takie zrobić. :thumbsup:
CB500 97r. --> XL 650 V6 2006r. --> TDM 900 2008r.
Awatar użytkownika
G0LDI
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 28.05.2014, 09:59
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Reda

Re: Skrócenie kierunkowskazów

Post autor: G0LDI »

Solidworks pisze:Goldi tek kuferek boczny to jaki jest 44 czy 40 l. Bo ładnie wygląda a się przymierzam do kupna. :tongue:
Nawiasem mówiąc to napisz jakie to śruby i płaskownik bo też chcę takie zrobić. :thumbsup:
Heja.
Sorki, ale nie dostałem informacji o twoim zapytaniu. Teraz przypadkiem trafiłem przy szukaniu czego innego :D
To jest najtańszy centralny kufer Awiny http://www.motorstore.pl/kufry-sakwy/17 ... 00522.html a chodzi tylko o to, że jako nieliczny pasuje idealnie do mocowania stelaża bocznego (monolock czyba), więc można spokojnie stosować jako boczny. No jest duży. Trzeba uważać w kanionie i ogólnie trzeba o nich pamiętać, bo jak padał deszcz chciałem wjechać pod wiatkę i oczywiście zapomniałem o kufrach i się przytuliłem do słupka i przytarłem, ale mocowanie i kufer wytrzymał, więc spoko...
Solidworks
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 732
Rejestracja: 03.02.2014, 22:09
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Skrócenie kierunkowskazów

Post autor: Solidworks »

Czy ktoś rozbierał oryginalne kierunkowskazy w TA650? Jak to jest poskręcane?
Chcę zamienić końcowe mocowania z horneta na trampkowe, ale nie mogę odkręcić tych śrub wkręconych prostopadle do osi kierunkowskazów. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
CB500 97r. --> XL 650 V6 2006r. --> TDM 900 2008r.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości