trampek- cała czacha wyświetlacza/obrotomierz i gaz wariują

Motocykl nie pracuje prawidłowo i nie masz zielonego pojęcia, jaki układ może być niesprawny? Napisz tutaj. ( po zdiagnozowaniu usterki temat zostanie bądź usunięty, bądź przeniesiony do właściwego działu).
drozdzu83
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 07.11.2016, 15:32
Mój motocykl: XL650V

trampek- cała czacha wyświetlacza/obrotomierz i gaz wariują

Post autor: drozdzu83 »

Transalpowcy POMOCY!!! coś mi się z moto dzieje:

https://drive.google.com/file/d/0B9e5tE ... IxNDA/view

https://drive.google.com/file/d/0B9e5tE ... xSeDQ/view

elektryk ze mnie żaden, znalazłem stopiony 30A bezpiecznik ten przy aku, wymieniłem i przez dłuższą chwilę było ok, ale problem znów wrócił. Wiem że hondy mają słabość do regulatorów napięcia i modułów zapłonowych ale czy to to???
Moto to xl650 z 2005. Dotychczas palił od strzała i nawet teraz pali, i ze ssaniem z obrotami w normie a potem jakby się odłączał i nie reagował na gaz, nie mógł wkręcić na obroty, po czasie kręcenia trochę benzyną zajeżdża jakby gaźniki zalewał, czyli waha dociera ale nie może jej przepchnąć dalej, zamienić w moc i obroty. Jak nacisnę i trzymam na "długie światła" to wyświetlacz/ obrotomierz i reakcja na gaz wraca do normy. Więc HELP!!!!!!!

PS nawet nie wiem czy ja to w sposób "czytelny" opisuję, nie mam pojęcia jak to nazwać w wyszukiwarce jeśli temat już był to dajcie linka a ja przepraszam:)
Next22
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1224
Rejestracja: 24.08.2009, 15:35
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: POLICHNO

Re: trampek- cała czacha wyświetlacza/obrotomierz i gaz wari

Post autor: Next22 »

Sprawdź napięcie ładowania bo usmażysz motocykl :swieczki:
Wszystko dobre ale Trampek najlepszy :)
Awatar użytkownika
trud
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 09.02.2014, 19:35
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: trampek- cała czacha wyświetlacza/obrotomierz i gaz wari

Post autor: trud »

Masa, może masa ucieka, posprawdzaj połączenia od klemy zaczynając.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość