GIVI e52 maxia STOP

Montaż i instalacja akcesoriów dodatkowych, takich jak olejarki, stelaże, kufry, grzane manetki, gniazdka 12V, olejarki, halogeny itp.
mariusz1970
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 106
Rejestracja: 15.10.2017, 08:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Tarnobrzeg

GIVI e52 maxia STOP

Post autor: mariusz1970 »

Witam. To chyba właściwe miejsce na pytanie: czy ktoś ma zamontowane światła ledowe stop w kufrze, oczywiście do tego modelu? Potrzebuję coś się na ten temat dowiedzieć, montaż, wygląd(zdjęcie) itp. Na YT są jakieś wynalazki, ale za bardzo agro.
mariusz1970
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 106
Rejestracja: 15.10.2017, 08:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: GIVI e52 maxia STOP

Post autor: mariusz1970 »

Obrazek o i tak to wygląda. Stop jest wyżej i bardziej widoczny. Troszkę zdjęcie nie bardzo, ale... :ok: montaż naprawdę bezproblemowy, givi przygotowało wszystko pod montaż e97. :thumbsup:
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: GIVI e52 maxia STOP

Post autor: zimny »

Ja miałem ledy w E52 i obecnie w K53 Kappy (to samo pod inna nazwa).

Montaż bez problemów, te ledy maja tez odbłyśniki i są bardzo dobrze widoczne. Mogę polecić - kierowca TIRA jak jedzie za tobą blisko to ma dużo większe szanse zobaczyć twój Stop.

Jak coś więcej chcesz się dowiedzieć - pytaj :smile:

Pozdrawiam
Zimny
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
qbi2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 444
Rejestracja: 17.01.2009, 18:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Torun

Re: GIVI e52 maxia STOP

Post autor: qbi2 »

Ja sobie porobiłem coś takiego w SW Motech T-ray i po wielu próbach, sztukach, męczarń, stwierdzam, że aby mieć 100% pewności, że działa to jedynie musi być podpięte na stałe - rozpinane hermetyczne (najlepiej) gniazdo. Jak sobie zrobisz na styki to prędzej czy później coś tam nie będzie stykało i światełek nie będzie.
był XL 700
jest BMW K 1300 S
mariusz1970
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 106
Rejestracja: 15.10.2017, 08:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: GIVI e52 maxia STOP

Post autor: mariusz1970 »

qbi2 pisze:Ja sobie porobiłem coś takiego w SW Motech T-ray i po wielu próbach, sztukach, męczarń, stwierdzam, że aby mieć 100% pewności, że działa to jedynie musi być podpięte na stałe - rozpinane hermetyczne (najlepiej) gniazdo. Jak sobie zrobisz na styki to prędzej czy później coś tam nie będzie stykało i światełek nie będzie.
narazie nie będę kombinował, połączenie gniazdo - wtyk(przytyk) jest solidne. Dodatkowo wymieniłem gumki w podstawie, żeby się kufer nie trząsł, i przesmarowałem styki wazeliną techniczną.
mariusz1970
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 106
Rejestracja: 15.10.2017, 08:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: GIVI e52 maxia STOP

Post autor: mariusz1970 »

zimny pisze:Ja miałem ledy w E52 i obecnie w K53 Kappy (to samo pod inna nazwa).

Montaż bez problemów, te ledy maja tez odbłyśniki i są bardzo dobrze widoczne. Mogę polecić - kierowca TIRA jak jedzie za tobą blisko to ma dużo większe szanse zobaczyć twój Stop.

Jak coś więcej chcesz się dowiedzieć - pytaj :smile:

Pozdrawiam
Zimny
dzięki :thumbsup:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość