Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Wszystko, co nie pasuje do powyższych.
boaooooo
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 14.04.2016, 00:23
Mój motocykl: XL650V

Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Post autor: boaooooo »

Witam Niestety spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja uszkodzenia mojego motocykla jak i mnie w wypadku w zasadzie na poczotku sezonu, na szczescie siebie powinienem w miarę szybko choc bolesnie doprowadzic do stanu z przed wypadku bo skonczylo sie na silnych potluczeniach klatki piersiowej barku i kolana , gorzej z moja perełka :( . Auto stojace na poboczu przede mna nagle zdecydowalo sie zawrocic nie dajac mi szans na zadna reakcje , w zasadzie skrecilem lekko w lewo i uderzylem prawa strona motocykla i siebie w dzwi keirowcy, Motocykl zobaczylem dopiero po kilku dniach po powrocie ze szpitala , na oko uszkodzenia nasterpujace, polamane oba boczki plastikowe, gmole( uratowaly mi kolano) lampaprzod , szyba czacha liczniki,kierownica krzywa, lagi i kolo na oko wygladaja prosto ale mysle ze tez uderzyly w auto. Jestem z Czestochowy prosze o rade gdzie znajde jakiegos fachowca ktory ocenil by profesionalnie czy da sie naprawic moja perekla aby byla bezpieczna, czy jest jakis warsztat ktory doprowadzil by mi sprzet do uzytku. Silnika napewno caly chlodnice nie oberwaly hamulce dzialaja. Z gory dziekuje za wszelka pomoc.
Awatar użytkownika
ArturS
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1267
Rejestracja: 03.08.2010, 22:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Post autor: ArturS »

Zrób zdjęcia. Przednie koło całe? Próbowałeś jechać? Trampek ma pancerną ramę, nawet przy dzwonie gnącym felgę i lagi reszta może być nietknięta.
Części trampkowe www.transalp.riderparts.pl
Yamaha XT600Z Ténéré / Husqvarna TE610ie
boaooooo
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 14.04.2016, 00:23
Mój motocykl: XL650V

Re: Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Post autor: boaooooo »

boaooooo
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 14.04.2016, 00:23
Mój motocykl: XL650V

Re: Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Post autor: boaooooo »

z grubsza uszkodzenia wygladaja jak na foto. Kolo w miare cale, krzywe raczej nie jest ale napewno widelec sie mocno wsunął bo mam slad gmoli nablotniku, nie krecilem kolem bo nie mam sily narazie na centralce postawic. W tej chwili czekam na rzeczoznawce z ubezpieczyciela.
Awatar użytkownika
Draco Fisher
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 24.06.2008, 07:56
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Post autor: Draco Fisher »

Współczuję :sad:
Uszkodzenia wyglądają na "powierzchowne". Jak pisał Artur-TA to pancerny sprzęt.
Remontuję od podstaw całe zabytkowe motocykle. Z TA też dam radę :cool:
Przekręć: 6 zero zero 698 siedem 94.
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. Zaś ceną za zrealizowane marzenia jest zaprzedanie duszy diabłu.
Smoki trzeba akceptować takimi, jakie są, gdyż inne nie będą.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Post autor: sajmonwww »

Bartek - 60siedem58815sześć - gość na afrykańskim forum, polecany mechanik...
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Post autor: herni74 »

lagi pewnie proste to wymień tylko plastiki (kosztują grosze na alledrogo,gorzej z reflektorem ) i jeździj dalej a nie rozczulaj się zabardzo. TA „gniotsa nie łamiotsa”
boaooooo
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 14.04.2016, 00:23
Mój motocykl: XL650V

Re: Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Post autor: boaooooo »

po rozebraniu szkoda wyglada nasepujaco: prawa laga lekko krzywa, tarcza hamulcowa krzywa. boczek prawy plastik do wymiany, lewy da rade pokleic. gmole, sety prawe krzywe. no i oczywiscie lampa, aha i szybka od zegarow peknieta. czy wie ktos czy sama taka szybke gdzies dostane? i gdzie szukac plastikow boczka , oraz lampy , bo niestety na alegro i olx nic nie ma :(. czy jest jakis szrot co rozbiera motocykle czy ewentualnie moze ktos by mial takie czesci ?
Awatar użytkownika
Szyszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 21.06.2017, 13:55
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie naprawic powypadkowy 650 Slaskie

Post autor: Szyszka »

Kiedyś kolega polecił mi szrot pod Radomiem:
Prymus-D
26-660 Wsoła
Stawna 1
tel. 533 382 997

Podobno stoi tam sporo rozebranych motocykli. Możesz spróbować u nich czegoś poszukać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość