Felga tylna z dominatora

Montaż, demontaż i modyfikacje zawieszenia przedniego i tylnego, łańcucha, zębatek, centralki i bocznej stopki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje napędów, podnóżki, półki.
Rafał_93
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 41
Rejestracja: 19.05.2019, 08:57
Mój motocykl: XL600V

Felga tylna z dominatora

Post autor: Rafał_93 »

Siema. Pytanie jest następujące, czy tylna felga z dominatora podejdzie bez przeróbek do trampka pd10? Moja nadaje się tylko do wymiany, a znalazłem felgę z dominatora.
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Felga tylna z dominatora

Post autor: grad74 »

Rafał na feldze masz jej oznaczenie, porównaj Dominatorowe z Tramkowym. Ale raczej na 99% powinna pasować, sprawdź tylko ilość szprych.
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Rafał_93
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 41
Rejestracja: 19.05.2019, 08:57
Mój motocykl: XL600V

Re: Felga tylna z dominatora

Post autor: Rafał_93 »

Nie chce zaplatać obręczy z dominatora do piasty od trampka tylko wrzucić najlepiej całe koło. Stąd takie pytanie. Niestety w sieci nie znalazłem odpowiedzi, nie mogę porównać długości osi, nie mogę porównać rozstawu śrub od tarczy hamulcowej itp. Pisałem i dzwoniłem chyba do 5 sprzedających, ale żaden nie raczył mi odpowiedzieć.
Awatar użytkownika
ural2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 16.06.2010, 21:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dubiecko

Re: Felga tylna z dominatora

Post autor: ural2 »

Wyjaśniało się coś? Też mnie interesuje odpowiedź czy koło z nx będzie pasowało do trampka.
Był "Król"- teraz jest "Królowa"
Rafał_93
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 41
Rejestracja: 19.05.2019, 08:57
Mój motocykl: XL600V

Re: Felga tylna z dominatora

Post autor: Rafał_93 »

Z braku informacji i niechęci do nauki na własnej skórze i portfelu założyłem całe kompletne koło z rd11 za poradą któregoś z kolegów na SB. I tę drogę mogę potwierdzić, koło z rd11 siedzi w pd10 bez żadnej rzeźby.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość