Brak światła mijania Transalp 1994

Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, moduły CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.
alfzmelmack
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 26.02.2020, 14:18
Mój motocykl: XL600V

Brak światła mijania Transalp 1994

Post autor: alfzmelmack »

Dzień dobry
Mam brak światła mijania - tył. Zdjąłem bak i tam obok końca ramy pod bakiem urwane są taki 3 przewody (jak na rys. 2 zielone ale jeden tak jakby jaśniejszy i taki różowy) Nie widzę 2 końca różowego. czy ktoś może mi pomóc w identyfikacji ww przewodów. Po znaczeniu 2 zielonych nadal z tylu nie ma światła mijania.
link do obrazka https://drive.google.com/file/d/1B8fN2N ... sp=sharing
Pozdrawiam
alfzmelmack
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 26.02.2020, 14:18
Mój motocykl: XL600V

Re: Brak światła mijania Transalp 1994

Post autor: alfzmelmack »

Znalazłem schemat... tylko nie wiem czy do mojego moto :). To są dane z jakiegoś certyfikatu mojego moto, natomiast na schematach elektr z książki są różne wersje. czy ta XL600V-R (Germany only) będzie odpowiednia do mojego moto?
https://drive.google.com/file/d/1Xq4IED ... sp=sharing
alfzmelmack
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 26.02.2020, 14:18
Mój motocykl: XL600V

Re: Brak światła mijania Transalp 1994

Post autor: alfzmelmack »

Na tym różowym przewodzie jest prąd nawet jak kluczyk jest wyciągnięty...
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2510
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Brak światła mijania Transalp 1994

Post autor: Artek »

Poszukaj na forum. Słowo klucz: Haynes serwisówka. Ściągnij wersję kolorową. Na końcu książki masz schematy elektryczne.
Dominator.
alfzmelmack
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 26.02.2020, 14:18
Mój motocykl: XL600V

Re: Brak światła mijania Transalp 1994

Post autor: alfzmelmack »

Dziękuję za odpowiedź ale to już mam pisałem wyże, że nie wiem który dokładnie schemat pasuje do mojego moto. Jest tam kilka ...Wczoraj poruszałem przewodami z przodu i zaczęło wszystko działać (pozycyjne i mijania). Nie wiem tylko do czego są te ucięte przewody (pink i light green) Możliwe że fabrycznie one nie były podłączone?
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1524
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Brak światła mijania Transalp 1994

Post autor: Sylwek »

Cześć.
Odezwij się na pw z numerem tel., jeśli jeszcze nie rozpracowałeś tematu. Może sprawniej przez fona ogarniemy bolączkę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość