dłuższe linki gazu

Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, airboxa, tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki ssania/ gazu, pompy paliwa elektryczne i podciśnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.
Paweł Krasowski
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 14.09.2015, 10:23
Mój motocykl: XL700V

dłuższe linki gazu

Post autor: Paweł Krasowski »

Cześć
Chciałem wymienić kierownicę na szerszą w xl700. Zakupiłem takową. Niestety linki gazu wydają się być za krótkie i nie można założyć manetki. Nie chcę dorabiać rzemieślniczo i mam pytanie czy ktoś z Was montował inne linki od motocykli honda, które są dłuższe? Widziałem kilka kształtem wyglądających identycznie jak w trampku tylko nigdzie nie ma podanych wymiarów.
BeX
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 181
Rejestracja: 13.03.2017, 08:54
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warka

Re: dłuższe linki gazu

Post autor: BeX »

Ja polecam podjechać do zakładu dorabiającego linki, tam Ci zrobią co do centymetra, jeśli jest sprawdzony zakład to nie ma problemu, kilka razy były dorabiane i przez lata reklamacji nie było.
Awatar użytkownika
sawmen
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 202
Rejestracja: 10.11.2013, 10:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzepin

Re: dłuższe linki gazu

Post autor: sawmen »

Hartman Grzegorz. Zrobi linkę jaka chcesz, możesz mu nawet narysować na kartce co chcesz, lub mu wysłać swoją i powiedzieć ze chcesz np 10cm dłuższa. jakosć bardzo dobra, dorabiałem do ruska z koszem jak robiłem remont, szit z ukrainy nadawał sie tylko na śmietnik, na próbe zakupiłem u niego, idealne to co chcialem. Ceny normalne jak za linki ze sklepu.
http://www.motory.hg.pl/katalog
ni mototsikla ni devochki bez pol litra ne razberesh :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość