Membrany gaźników XL650

Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, airboxa, tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki ssania/ gazu, pompy paliwa elektryczne i podciśnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.
b_i_l_l_y
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 25.01.2016, 17:37
Mój motocykl: XL650V

Membrany gaźników XL650

Post autor: b_i_l_l_y »

Witam, czy do XL650 są jakieś zamienniki membran gaźników? Z tego co widzę to na allegro życzą sobie za ten kawałek gumy ponad 180zł. Sprawa jest dość pilna, może będą pasowały z jakiegoś innego motocykla? Proszę o szybką pomoc.
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Membrany gaźników XL650

Post autor: herni74 »

napisz do Thorgala .
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Membrany gaźników XL650

Post autor: gwardia »

Powiedziałbym, że tylko 180 pln, do niedawna najniższa cena to było koło 300 za szt.
Poszukaj ewentualnie całych gaźników, z dobrymi membranami możesz znaleźć za 300, to wychodzi ci po 150 za membranę i poza tym masz zapasowe gaźniki.
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
Awatar użytkownika
velmafia
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 120
Rejestracja: 06.07.2014, 13:28
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocek

Re: Membrany gaźników XL650

Post autor: velmafia »

Jeśli jest to dość pilne i jesteś w sytuacji awaryjnej to zawsze możesz skleić je przy pomocy butaprenu i łatki z prezerwatywy, ale oczywiście lepiej nowe.
Paul Theroux pisze:Turyści nie wiedzą, gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą, gdzie będą
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość