Myjka ultradźwiękowa

Wymiany: płynu hamulcowego, chłodniczego, oleju silnikowego i w zawieszeniu, filtrów, opon, zębatek i łańcuchów, świec. Regulacje: zaworów, gaźników, łańcuchów, łożysk główki ramy, świateł. Kontrola: opon, linek, akumulatora, łożysk, przygotowanie do sezonu i do zimy, smarowanie elementów.
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Myjka ultradźwiękowa

Post autor: Jaro-Ino »

W ciągu wielu lat użytkowania osadza się wiele syfów, a gotowanie pozwala się tego pozbyć :) Tak samo robi się z zaciskami hamulcowymi ;) Tak zamiast myjki ultradźwiękowej
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Myjka ultradźwiękowa

Post autor: gwardia »

Przesadzacie, ja rozbierałem moje 24 letnie gaźniki i nie widziałem takiej potrzeby. Chyba trochę wydziwiacie, nie macie co robić?
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
Awatar użytkownika
jeivi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 17.09.2010, 09:57
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdynia

Re: Myjka ultradźwiękowa

Post autor: jeivi »

gwardia pisze:Przesadzacie, ja rozbierałem moje 24 letnie gaźniki i nie widziałem takiej potrzeby. Chyba trochę wydziwiacie, nie macie co robić?
Wszystko zależy od tego jakiej jakości benzynę lejesz, jak np stacja ma stare zardzewiałe zbiorniki to benzyna jest zanieczyszczona nie wszystkie zanieczyszczania wyłapie filtr i potem się osadza w gaźnikach, druga sprawa że nasze paliwo jest chrzczone nie wiadomo czego dolewają ;-) No i stan baku też ma znaczenie czy nie jest skorodowany itp :smile:
Awatar użytkownika
voycor
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 02.11.2012, 11:37
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Mława

Re: Myjka ultradźwiękowa

Post autor: voycor »

Posiadam myjkę ultradźwiękową, małą bo na 0,75l bo wykorzystuję głównie do elektroniki, kiedyś zdarzyło mi się czyścić wtryskiwacze benzynowe. Moja nie jest profesjonalną, ale nie jest również z najgorszych chińczyków. Według mnie sprawdza się, czyściłem mocno zabrudzonego Leathermana i byłem w szoku jak go wyszorowało.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość