Znaleziono 62 wyniki
- 20.04.2026, 11:01
- Forum: Odzież
- Temat: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 299
Re: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
można zamknąć, sprzedane.
- 09.12.2025, 17:53
- Forum: Odzież
- Temat: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 299
Re: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
przedświąteczna obniżka ceny - teraz 250 zł. z przesyłką
- 27.11.2025, 19:21
- Forum: Odzież
- Temat: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 299
Re: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
podbijam ! za spodenki 300 zł z przesyłką po mojej stronie
- 24.11.2025, 21:36
- Forum: Giełda
- Temat: Znalezione na Allegro, Ebay i innych
- Odpowiedzi: 1113
- Odsłony: 430431
Re: Znalezione na Allegro, Ebay i innych
na allegro świece platynowe w bardzo dobrej cenie: https://allegro.pl/oferta/98069-5891f-s ... 7905440249
- 20.10.2025, 18:49
- Forum: Odzież
- Temat: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 299
(S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
Na sprzedaż jak w tytule, spodnie motocyklowe włoskiej marki SPIDI z wypinaną za pomocą nap membraną H2Out. Są w stanie idealnym, bez dziur czy plam, sprzedaję bo z nich wyrosłem. Spodnie wyposażone w wyjmowane ochraniacze kolan i bioder. Posiadają dwie boczne odpinane kieszenie. Nogawki są ...
- 08.10.2025, 19:04
- Forum: Zastosowania praktyczne
- Temat: czy można podłączyć gps-a bezpośrednio do klem aku?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 373
Re: czy można podłączyć gps-a bezpośrednio do klem aku?
dzięki za wszystkie odpowiedzi, ostatecznie dzisiaj podłączyłem pod kabel prądowy w kostce po prawej stronie od zegarów pod wypełnieniem (mój motek to transalp PD10) i działa podobnie jak poprzednia navi w tym samym miejscu za stacyjką, czyli jest wyłączana po wyłączeniu kluczykiem stacyjki
- 05.10.2025, 10:01
- Forum: Zastosowania praktyczne
- Temat: czy można podłączyć gps-a bezpośrednio do klem aku?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 373
czy można podłączyć gps-a bezpośrednio do klem aku?
witam wszystkich ! mam dość proste pytanie - jak w temacie czy można podłączyć bezpośrednio gps-a do klem aku ? nie jestem znawcą elektryki motoryzacyjnej i takie rozwiązanie wydaje mi się najprostsze i by mi pasowało. Nie wiem tylko czy takie podłączenie nie spowoduje uszkodzenia nawigacji (mam ...
- 03.01.2024, 19:59
- Forum: Rama, zawieszenie, napęd
- Temat: Wymiana uszczelniaczy w lagach
- Odpowiedzi: 131
- Odsłony: 48411
Re: Wymiana uszczelniaczy w lagach
cześć wszystkim ! może mi ktoś podać wymiary uszczelniaczy do przednich lag do transalpa xl600 z 1998 roku ? myślę że taka informacja przyda się też wszystkim zaglądającym do tego tematu, z góry dzięki za odpowiedź
- 16.04.2023, 19:59
- Forum: Zrób to sam
- Temat: Klamki niełamki
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3281
Re: Klamki niełamki
Najtańszym rozwiązaniem wg. mnie jest dokupienie klamek akcesoryjnych i podcięcie ich na końcach tak aby przy upadku łamała się podcięta klamka a nie rękojeść w której jest zamontowana
- 04.10.2018, 18:45
- Forum: Rama, zawieszenie, napęd
- Temat: Napęd - zębatka zdawcza
- Odpowiedzi: 225
- Odsłony: 78443
Re: Napęd - zębatka zdawcza
skoro jest temat zębatki zdawczej, to może ktoś napisze jakim momentem dokręcać w niej śrubki zabezpieczenia ?
- 14.05.2018, 20:31
- Forum: Zrób to sam
- Temat: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3215
Re: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)
dzięki Viciu za obszerną podpowiedź, chętnie spróbuję tego specyfiku, zobaczymy czy to zadziała
- 27.04.2018, 20:52
- Forum: Zrób to sam
- Temat: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3215
Re: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)
brałem to pod uwagę, ciekaw jestem czy poskutkuje
- 27.04.2018, 20:15
- Forum: Zrób to sam
- Temat: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3215
czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)
może ktoś by doradził w jaki sposób skutecznie usunąć śniedź z gaźników ? leżały w wilgotnej torebce foliowej i całe pokryły się śniedzią. Jakiego użyć specyfiku aby tę śniedź usunąć ?
- 12.02.2018, 20:57
- Forum: Układ paliwowy i wydechowy
- Temat: Malowanie wydechu !!
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 16787
Re: Malowanie wydechu !!
jeżeli malowanie wydechu i kolektorów sprayem, to z opinii zasłyszanych od użytkowników tego forum, warte uwagi są spraye: podkład VHT SP100 (szary) oraz farba VHT (mat) SP102
- 28.01.2018, 14:30
- Forum: Giełda
- Temat: Znalezione na Allegro, Ebay i innych
- Odpowiedzi: 1113
- Odsłony: 430431
Re: Znalezione na Allegro, Ebay i innych
taka osłona silnika alu, grubości 3mm do 650-ki - nowa (tel. sprzedawcy 606784349)
https://www.olx.pl/oferta/oslona-silnik ... 53a395c26d


https://www.olx.pl/oferta/oslona-silnik ... 53a395c26d
- 26.01.2018, 17:45
- Forum: Zrób to sam
- Temat: ceramizer
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 13227
- 02.12.2017, 19:59
- Forum: Zrób to sam
- Temat: Podwyższenie i utwardzenie przedniego zawieszenia
- Odpowiedzi: 128
- Odsłony: 69489
Re: Podwyższenie i utwardzenie przedniego zawieszenia
jak po jednej się daje to też łatwo nie jest upchnąć i zakręcić korkiem, dobrze jest dokręcać gdy lagi są w motocyklu za pomocą nasadki na przedłużce za którą łapie jedna osoba i ciśnie w dół i kieruje na gwint, a druga osoba kręci kluczem
- 31.10.2017, 22:39
- Forum: Dla motocykla
- Temat: Ładowarka akumulatora
- Odpowiedzi: 66
- Odsłony: 32669
Re: Ładowarka akumulatora
Pięć lat temu kupiłem w lidlu ładowarkę która miała trzy lata gwarancji, pod koniec tego okresu były problemy z działaniem poszczególnych przycisków i inne, w końcu zupełnie przestała działać trzy dni po okresie gwarancyjnym.
- 29.10.2017, 16:59
- Forum: Wyposażenie dodatkowe
- Temat: halogeny
- Odpowiedzi: 173
- Odsłony: 78487
Re: halogeny
na wszystkie Twoje rozterki i wątpliwości polecam tę wiązkę: http://shop.4xled.com/pl/p/DRL-wiazka/146, masz tu moduł DRL który redukuje moc ledów, przełącznik 1,2,0 oraz niebieski przewód do podłączenia pod długie w motocyklu, gdy go podłączysz to przy włączeniu długich zawsze będziesz miał ledy na ...
- 13.09.2017, 23:02
- Forum: Hamulce, koła, opony
- Temat: Szukam uniwersalnej opony
- Odpowiedzi: 631
- Odsłony: 219983
Re: Szukam uniwersalnej opony
komplet michelin sirac wydają się być dość ciekawym wyborem do takiej jazdy