Znaleziono 62 wyniki

autor: Motopodróżnik
20.04.2026, 11:01
Forum: Odzież
Temat: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 299

Re: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L

można zamknąć, sprzedane.
autor: Motopodróżnik
09.12.2025, 17:53
Forum: Odzież
Temat: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 299

Re: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L

przedświąteczna obniżka ceny - teraz 250 zł. z przesyłką
autor: Motopodróżnik
27.11.2025, 19:21
Forum: Odzież
Temat: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 299

Re: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L

podbijam ! za spodenki 300 zł z przesyłką po mojej stronie
autor: Motopodróżnik
24.11.2025, 21:36
Forum: Giełda
Temat: Znalezione na Allegro, Ebay i innych
Odpowiedzi: 1113
Odsłony: 430431

Re: Znalezione na Allegro, Ebay i innych

na allegro świece platynowe w bardzo dobrej cenie: https://allegro.pl/oferta/98069-5891f-s ... 7905440249
autor: Motopodróżnik
20.10.2025, 18:49
Forum: Odzież
Temat: (S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 299

(S) spodnie SPIDI, z wypinaną membraną H2Out, r. L

Na sprzedaż jak w tytule, spodnie motocyklowe włoskiej marki SPIDI z wypinaną za pomocą nap membraną H2Out. Są w stanie idealnym, bez dziur czy plam, sprzedaję bo z nich wyrosłem. Spodnie wyposażone w wyjmowane ochraniacze kolan i bioder. Posiadają dwie boczne odpinane kieszenie. Nogawki są ...
autor: Motopodróżnik
08.10.2025, 19:04
Forum: Zastosowania praktyczne
Temat: czy można podłączyć gps-a bezpośrednio do klem aku?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 373

Re: czy można podłączyć gps-a bezpośrednio do klem aku?

dzięki za wszystkie odpowiedzi, ostatecznie dzisiaj podłączyłem pod kabel prądowy w kostce po prawej stronie od zegarów pod wypełnieniem (mój motek to transalp PD10) i działa podobnie jak poprzednia navi w tym samym miejscu za stacyjką, czyli jest wyłączana po wyłączeniu kluczykiem stacyjki
autor: Motopodróżnik
05.10.2025, 10:01
Forum: Zastosowania praktyczne
Temat: czy można podłączyć gps-a bezpośrednio do klem aku?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 373

czy można podłączyć gps-a bezpośrednio do klem aku?

witam wszystkich ! mam dość proste pytanie - jak w temacie czy można podłączyć bezpośrednio gps-a do klem aku ? nie jestem znawcą elektryki motoryzacyjnej i takie rozwiązanie wydaje mi się najprostsze i by mi pasowało. Nie wiem tylko czy takie podłączenie nie spowoduje uszkodzenia nawigacji (mam ...
autor: Motopodróżnik
03.01.2024, 19:59
Forum: Rama, zawieszenie, napęd
Temat: Wymiana uszczelniaczy w lagach
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 48411

Re: Wymiana uszczelniaczy w lagach

cześć wszystkim ! może mi ktoś podać wymiary uszczelniaczy do przednich lag do transalpa xl600 z 1998 roku ? myślę że taka informacja przyda się też wszystkim zaglądającym do tego tematu, z góry dzięki za odpowiedź
autor: Motopodróżnik
16.04.2023, 19:59
Forum: Zrób to sam
Temat: Klamki niełamki
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3281

Re: Klamki niełamki

Najtańszym rozwiązaniem wg. mnie jest dokupienie klamek akcesoryjnych i podcięcie ich na końcach tak aby przy upadku łamała się podcięta klamka a nie rękojeść w której jest zamontowana
autor: Motopodróżnik
04.10.2018, 18:45
Forum: Rama, zawieszenie, napęd
Temat: Napęd - zębatka zdawcza
Odpowiedzi: 225
Odsłony: 78443

Re: Napęd - zębatka zdawcza

skoro jest temat zębatki zdawczej, to może ktoś napisze jakim momentem dokręcać w niej śrubki zabezpieczenia ?
autor: Motopodróżnik
14.05.2018, 20:31
Forum: Zrób to sam
Temat: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3215

Re: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)

dzięki Viciu za obszerną podpowiedź, chętnie spróbuję tego specyfiku, zobaczymy czy to zadziała
autor: Motopodróżnik
27.04.2018, 20:52
Forum: Zrób to sam
Temat: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3215

Re: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)

brałem to pod uwagę, ciekaw jestem czy poskutkuje
autor: Motopodróżnik
27.04.2018, 20:15
Forum: Zrób to sam
Temat: czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3215

czym usunąć śniedź z aluminium (z gaźników)

może ktoś by doradził w jaki sposób skutecznie usunąć śniedź z gaźników ? leżały w wilgotnej torebce foliowej i całe pokryły się śniedzią. Jakiego użyć specyfiku aby tę śniedź usunąć ?
autor: Motopodróżnik
12.02.2018, 20:57
Forum: Układ paliwowy i wydechowy
Temat: Malowanie wydechu !!
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 16787

Re: Malowanie wydechu !!

jeżeli malowanie wydechu i kolektorów sprayem, to z opinii zasłyszanych od użytkowników tego forum, warte uwagi są spraye: podkład VHT SP100 (szary) oraz farba VHT (mat) SP102
autor: Motopodróżnik
28.01.2018, 14:30
Forum: Giełda
Temat: Znalezione na Allegro, Ebay i innych
Odpowiedzi: 1113
Odsłony: 430431

Re: Znalezione na Allegro, Ebay i innych

taka osłona silnika alu, grubości 3mm do 650-ki - nowa (tel. sprzedawcy 606784349)
https://www.olx.pl/oferta/oslona-silnik ... 53a395c26d
Obrazek
Obrazek
autor: Motopodróżnik
26.01.2018, 17:45
Forum: Zrób to sam
Temat: ceramizer
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 13227

Re: ceramizer

odpowiedzią na ryzyko ślizgania mokrego sprzęgła po zastosowaniu ceramizera może być Ceramizer o oznaczeniu CM - do regeneracji silników motocyklowych czterosuwowych z mokrym sprzęgłem
Obrazek
autor: Motopodróżnik
02.12.2017, 19:59
Forum: Zrób to sam
Temat: Podwyższenie i utwardzenie przedniego zawieszenia
Odpowiedzi: 128
Odsłony: 69489

Re: Podwyższenie i utwardzenie przedniego zawieszenia

jak po jednej się daje to też łatwo nie jest upchnąć i zakręcić korkiem, dobrze jest dokręcać gdy lagi są w motocyklu za pomocą nasadki na przedłużce za którą łapie jedna osoba i ciśnie w dół i kieruje na gwint, a druga osoba kręci kluczem
autor: Motopodróżnik
31.10.2017, 22:39
Forum: Dla motocykla
Temat: Ładowarka akumulatora
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 32669

Re: Ładowarka akumulatora

Pięć lat temu kupiłem w lidlu ładowarkę która miała trzy lata gwarancji, pod koniec tego okresu były problemy z działaniem poszczególnych przycisków i inne, w końcu zupełnie przestała działać trzy dni po okresie gwarancyjnym.
autor: Motopodróżnik
29.10.2017, 16:59
Forum: Wyposażenie dodatkowe
Temat: halogeny
Odpowiedzi: 173
Odsłony: 78487

Re: halogeny

na wszystkie Twoje rozterki i wątpliwości polecam tę wiązkę: http://shop.4xled.com/pl/p/DRL-wiazka/146, masz tu moduł DRL który redukuje moc ledów, przełącznik 1,2,0 oraz niebieski przewód do podłączenia pod długie w motocyklu, gdy go podłączysz to przy włączeniu długich zawsze będziesz miał ledy na ...
autor: Motopodróżnik
13.09.2017, 23:02
Forum: Hamulce, koła, opony
Temat: Szukam uniwersalnej opony
Odpowiedzi: 631
Odsłony: 219983

Re: Szukam uniwersalnej opony

komplet michelin sirac wydają się być dość ciekawym wyborem do takiej jazdy