Znaleziono 2502 wyniki
- 06.06.2026, 19:52
- Forum: Układ paliwowy i wydechowy
- Temat: Utrata mocy przy podmuchach wiatru
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 2732
Re: Utrata mocy przy podmuchach wiatru
Stara miłość nie rdzewieje 
- 25.05.2026, 10:02
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 1991
Re: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )
Niestety mój fon jest stary i jakość fot pozostawia wiele do życzenia
Ale może w te wakacje coś zanabędę
Swego czasu "doszedłem" wraz z bliską mi osobą, że na naszych zdjęciach ważne są "chwile" uchwycone w kadrze.
Ale może w te wakacje coś zanabędę
Swego czasu "doszedłem" wraz z bliską mi osobą, że na naszych zdjęciach ważne są "chwile" uchwycone w kadrze.
- 24.05.2026, 20:06
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 1991
Re: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )
Tak, rano jeszcze mi się chce i muszę rozchodzić 
- 24.05.2026, 09:45
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 1991
Re: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )
Kilka porannych fot motorów.
https://photos.app.goo.gl/QdxQxiQHhbFqhhTe6
Chciałbym też przeprosić jedną panią (być może obudziłem niechcący), która w namiocie na mnie chrząkała przed świtem. Ja tylko foty motorów robiłem, duszy im nie kradłem
https://photos.app.goo.gl/QdxQxiQHhbFqhhTe6
Chciałbym też przeprosić jedną panią (być może obudziłem niechcący), która w namiocie na mnie chrząkała przed świtem. Ja tylko foty motorów robiłem, duszy im nie kradłem
- 04.05.2026, 09:20
- Forum: Dla motocykla
- Temat: Jakie opony? LISTA
- Odpowiedzi: 222
- Odsłony: 110717
Re: Jakie opony? LISTA
TKC70 ma jedną zaletę-duuuużo mięsa.
Na asfalt do trampka ok, do offa trzeba na tej gumie mieć skilla
ALE czy trampek nadaje się do offa

Na asfalt do trampka ok, do offa trzeba na tej gumie mieć skilla
- 27.04.2026, 12:37
- Forum: Hyde Park
- Temat: Transport za "dziękuję"
- Odpowiedzi: 282
- Odsłony: 153953
Re: Transport za "dziękuję"
Lata ktoś na trasie: Otwock-Świebodzin, Gorzów Wlkp lub Szczecin?
gabaryt lekki do przewiezienia-stelaż kanapy od busa.
gabaryt lekki do przewiezienia-stelaż kanapy od busa.
- 23.04.2026, 17:40
- Forum: POWITALNIA
- Temat: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
- Odpowiedzi: 7723
- Odsłony: 1751663
Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
WeBike?
U nas?
WOW!!!

U nas?
WOW!!!
- 15.04.2026, 17:21
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: Zlot Kluszkowce 2025
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 326
Re: Zlot Kluszkowce 2025
Dzięki za foty!
I towarzystwo.
I towarzystwo.
- 06.04.2026, 16:28
- Forum: Układ paliwowy i wydechowy
- Temat: Po pierwsze stuka mi coś w baku...XL700V
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 20832
Re: Po pierwsze stuka mi coś w baku...XL700V
Znikł film więc podrzucam ponownie:
https://www.youtube.com/watch?v=qkEDP2Igyi8
https://www.youtube.com/watch?v=9Tj6Q-RlFsk
https://www.youtube.com/watch?v=qkEDP2Igyi8
https://www.youtube.com/watch?v=9Tj6Q-RlFsk
- 15.02.2026, 20:40
- Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
- Temat: ITT 2026 Niemcy
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 4725
Re: ITT 2026 Niemcy
Nie mam w tym roku transalpa
Ale kto wie czy w przyszłym nie będę miał jakiego starego vitłina
od 22 do 28 pracuję szajse!
Ale miejscówkę mają fajną. Ładnie tam
Na pokutę spędziłem weekend na Zarrentin/Gudow.
Ale kto wie czy w przyszłym nie będę miał jakiego starego vitłina
od 22 do 28 pracuję szajse!
Ale miejscówkę mają fajną. Ładnie tam
Na pokutę spędziłem weekend na Zarrentin/Gudow.
Re: Dowcipy
Uważajcie na trójkąt bermudzki.
Tłusty czwartek, piątek 13-go i walentynki.
Tłusty czwartek, piątek 13-go i walentynki.
- 10.02.2026, 08:27
- Forum: Porady
- Temat: [P] Tarcza 240 mm
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 172
Re: [P] Tarcza 240 mm
Trampek z tyłu ma chyba 240 mm.
- 07.02.2026, 12:24
- Forum: Inne
- Temat: (S) Tablet samsung 8" SM-T 395 Tab Active 2
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 281
Re: (S) Tablet samsung 8" SM-T 395
Dla mnie tablet to gejmczendzer. Muza na nośniku, nawigacja pod nosem, duży wyświetlacz, podręczny w aucie, komunikator, yt do podcastów, filmów, telefon, mam na nim podstawową apkę do auta-torq.


- 06.02.2026, 11:51
- Forum: Inne
- Temat: (S) Tablet samsung 8" SM-T 395 Tab Active 2
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 281
(S) Tablet samsung 8" SM-T 395 Tab Active 2
Używałem go ponad 2 lata. Kupiłem, jako powystawowy. Bateria ok. Ładowany max. 80% ( można to zmieniać w ustawieniach). W aucie zawsze w dedykowanej uchwto-ładowarce,(bardzo solidne mocowanie podobne do ram mount). Gniazdo ładowania usb-c nie wyrobione. Nie topiony, nie zalany, nie otwierany/nie ...
- 22.01.2026, 07:38
- Forum: Inne tematy
- Temat: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
- Odpowiedzi: 1331
- Odsłony: 494634
Re: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
Artek-zrywacz gwintów.
Nie wiem...mam dziwne skojarzenia
To był tylko raz!

Nie wiem...mam dziwne skojarzenia
To był tylko raz!
- 20.01.2026, 19:46
- Forum: Inne tematy
- Temat: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
- Odpowiedzi: 1331
- Odsłony: 494634
Re: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
Denso zakładała fabryka do PD10.
Ja zawsze NGK wkładałem.
Irydowe za drogie...Lepiej co 12 tyś. przy robieniu zaworów wrzucić zwykłe.
Ale przy takiej dobrej cenie to bym się nie pytał, tylko kładł denso.
Przykręcaj zgodnie z instrukcją bo tam gwint cieniutki...
Nie pytaj skąd wiem
Ja zawsze NGK wkładałem.
Irydowe za drogie...Lepiej co 12 tyś. przy robieniu zaworów wrzucić zwykłe.
Ale przy takiej dobrej cenie to bym się nie pytał, tylko kładł denso.
Przykręcaj zgodnie z instrukcją bo tam gwint cieniutki...
Nie pytaj skąd wiem
- 18.01.2026, 16:14
- Forum: POWITALNIA
- Temat: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
- Odpowiedzi: 7723
- Odsłony: 1751663
Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
Zaraz tam "stare" nicki :tongue:
Andrzeju76 pisz do Nadol w sprawie lokalizacji na mapie forumowej. Możesz też w podpisie wrzucić kordynaty gps.
Mapa: https://transalpclub.pl/mapa/mapa.html
Nowy tramp z e-clutch? Pytam, bom ciekawy doswiadczeń tego wynalazku. I na pewno wezmę jakieś jazdy próbne ...
Andrzeju76 pisz do Nadol w sprawie lokalizacji na mapie forumowej. Możesz też w podpisie wrzucić kordynaty gps.
Mapa: https://transalpclub.pl/mapa/mapa.html
Nowy tramp z e-clutch? Pytam, bom ciekawy doswiadczeń tego wynalazku. I na pewno wezmę jakieś jazdy próbne ...
- 10.01.2026, 12:01
- Forum: Hyde Park
- Temat: TOP 10 Najlepsze filmiki MOTOCYKLOWE
- Odpowiedzi: 1857
- Odsłony: 904267
Re: TOP 10 Najlepsze filmiki MOTOCYKLOWE
Zaczekajka była w telewizji.
- 03.01.2026, 14:13
- Forum: Hyde Park
- Temat: Znalezione w sieci
- Odpowiedzi: 441
- Odsłony: 193013
Re: Znalezione w sieci
Ładne szoty ładnych motocykli.
https://rhcc.pl/
https://rhcc.pl/
- 17.12.2025, 12:19
- Forum: Giełda
- Temat: Znalezione na Allegro, Ebay i innych
- Odpowiedzi: 1113
- Odsłony: 430359
Re: Znalezione na Allegro, Ebay i innych
Do trampka taki ładny???
