Znaleziono 2502 wyniki

autor: Artek
06.06.2026, 19:52
Forum: Układ paliwowy i wydechowy
Temat: Utrata mocy przy podmuchach wiatru
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 2732

Re: Utrata mocy przy podmuchach wiatru

Stara miłość nie rdzewieje :wub:
autor: Artek
25.05.2026, 10:02
Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
Temat: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1991

Re: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )

Niestety mój fon jest stary i jakość fot pozostawia wiele do życzenia :sad:
Ale może w te wakacje coś zanabędę :roll:

Swego czasu "doszedłem" wraz z bliską mi osobą, że na naszych zdjęciach ważne są "chwile" uchwycone w kadrze. :smile:
autor: Artek
24.05.2026, 20:06
Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
Temat: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1991

Re: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )

Tak, rano jeszcze mi się chce i muszę rozchodzić :tongue:
autor: Artek
24.05.2026, 09:45
Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
Temat: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1991

Re: VI ZLOT "Stary Tramp" ( 21-24 MAJA 2026 )

Kilka porannych fot motorów.
https://photos.app.goo.gl/QdxQxiQHhbFqhhTe6

Chciałbym też przeprosić jedną panią (być może obudziłem niechcący), która w namiocie na mnie chrząkała przed świtem. Ja tylko foty motorów robiłem, duszy im nie kradłem :cool:
autor: Artek
04.05.2026, 09:20
Forum: Dla motocykla
Temat: Jakie opony? LISTA
Odpowiedzi: 222
Odsłony: 110717

Re: Jakie opony? LISTA

TKC70 ma jedną zaletę-duuuużo mięsa.
Na asfalt do trampka ok, do offa trzeba na tej gumie mieć skilla :crossy: ALE czy trampek nadaje się do offa :niewiem: :cool: :lol:
autor: Artek
27.04.2026, 12:37
Forum: Hyde Park
Temat: Transport za "dziękuję"
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 153953

Re: Transport za "dziękuję"

Lata ktoś na trasie: Otwock-Świebodzin, Gorzów Wlkp lub Szczecin?
gabaryt lekki do przewiezienia-stelaż kanapy od busa.
autor: Artek
23.04.2026, 17:40
Forum: POWITALNIA
Temat: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
Odpowiedzi: 7723
Odsłony: 1751663

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

WeBike?
U nas?


WOW!!! :yaho: :zabawa: :ok:
autor: Artek
15.04.2026, 17:21
Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
Temat: Zlot Kluszkowce 2025
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 326

Re: Zlot Kluszkowce 2025

Dzięki za foty!
I towarzystwo.
autor: Artek
15.02.2026, 20:40
Forum: Wyprawy, zloty, spotkania ...
Temat: ITT 2026 Niemcy
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 4725

Re: ITT 2026 Niemcy

Nie mam w tym roku transalpa :swieczki:
Ale kto wie czy w przyszłym nie będę miał jakiego starego vitłina :yaho:
od 22 do 28 pracuję szajse! :swieczki:

Ale miejscówkę mają fajną. Ładnie tam :crossy:

Na pokutę spędziłem weekend na Zarrentin/Gudow.
autor: Artek
13.02.2026, 06:37
Forum: Hyde Park
Temat: Dowcipy
Odpowiedzi: 3153
Odsłony: 1009309

Re: Dowcipy

Uważajcie na trójkąt bermudzki.
Tłusty czwartek, piątek 13-go i walentynki.
autor: Artek
10.02.2026, 08:27
Forum: Porady
Temat: [P] Tarcza 240 mm
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 172

Re: [P] Tarcza 240 mm

Trampek z tyłu ma chyba 240 mm.
autor: Artek
07.02.2026, 12:24
Forum: Inne
Temat: (S) Tablet samsung 8" SM-T 395 Tab Active 2
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 281

Re: (S) Tablet samsung 8" SM-T 395

Dla mnie tablet to gejmczendzer. Muza na nośniku, nawigacja pod nosem, duży wyświetlacz, podręczny w aucie, komunikator, yt do podcastów, filmów, telefon, mam na nim podstawową apkę do auta-torq.
4254
4255
autor: Artek
06.02.2026, 11:51
Forum: Inne
Temat: (S) Tablet samsung 8" SM-T 395 Tab Active 2
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 281

(S) Tablet samsung 8" SM-T 395 Tab Active 2

Używałem go ponad 2 lata. Kupiłem, jako powystawowy. Bateria ok. Ładowany max. 80% ( można to zmieniać w ustawieniach). W aucie zawsze w dedykowanej uchwto-ładowarce,(bardzo solidne mocowanie podobne do ram mount). Gniazdo ładowania usb-c nie wyrobione. Nie topiony, nie zalany, nie otwierany/nie ...
autor: Artek
22.01.2026, 07:38
Forum: Inne tematy
Temat: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
Odpowiedzi: 1331
Odsłony: 494634

Re: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź

Artek-zrywacz gwintów.

Nie wiem...mam dziwne skojarzenia :lol:
To był tylko raz! :grin: :lol: :whip: :haha:
autor: Artek
20.01.2026, 19:46
Forum: Inne tematy
Temat: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź
Odpowiedzi: 1331
Odsłony: 494634

Re: Szybkie pytanie-szybka odpowiedź

Denso zakładała fabryka do PD10.
Ja zawsze NGK wkładałem.
Irydowe za drogie...Lepiej co 12 tyś. przy robieniu zaworów wrzucić zwykłe.
Ale przy takiej dobrej cenie to bym się nie pytał, tylko kładł denso.

Przykręcaj zgodnie z instrukcją bo tam gwint cieniutki...
Nie pytaj skąd wiem :haha:
autor: Artek
18.01.2026, 16:14
Forum: POWITALNIA
Temat: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
Odpowiedzi: 7723
Odsłony: 1751663

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Zaraz tam "stare" nicki :tongue:
Andrzeju76 pisz do Nadol w sprawie lokalizacji na mapie forumowej. Możesz też w podpisie wrzucić kordynaty gps.
Mapa: https://transalpclub.pl/mapa/mapa.html
Nowy tramp z e-clutch? Pytam, bom ciekawy doswiadczeń tego wynalazku. I na pewno wezmę jakieś jazdy próbne ...
autor: Artek
10.01.2026, 12:01
Forum: Hyde Park
Temat: TOP 10 Najlepsze filmiki MOTOCYKLOWE
Odpowiedzi: 1857
Odsłony: 904267

Re: TOP 10 Najlepsze filmiki MOTOCYKLOWE

Zaczekajka była w telewizji. :thumbsup:
autor: Artek
03.01.2026, 14:13
Forum: Hyde Park
Temat: Znalezione w sieci
Odpowiedzi: 441
Odsłony: 193013

Re: Znalezione w sieci

Ładne szoty ładnych motocykli.
https://rhcc.pl/
autor: Artek
17.12.2025, 12:19
Forum: Giełda
Temat: Znalezione na Allegro, Ebay i innych
Odpowiedzi: 1113
Odsłony: 430359

Re: Znalezione na Allegro, Ebay i innych

Do trampka taki ładny??? :niewiem: :lol: